Ndoshta!?

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga lutficoka1, 9 Jun 2018.

 1. lutficoka1

  lutficoka1 Primus registratum

  Ndoshta sepse i madh eshte shpirti dhe e vogel eshte jeta,
  dhe jo te gjitha gjestet tona mund te dalin nga trupi yne,
  dhe arrijme vetem deri ku mund te arrije krahu yne,
  dhe shohim vetem deri ku mund te shohe shikimi yne...
   

Shpërndajeni këtë faqe