Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. Djep

  Djep Forumium maestatis

 2. Djep

  Djep Forumium maestatis

 3. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  9) Oh my Love - Patrick Swayze
  10) Go West - Pet Shop Boys
   
 4. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Djepi, ke te tjera nga Julio Iglesias
  dhe Ennio Morricone?
  flm.
   
 5. Klaudia

  Klaudia Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  o djep po kengen e Gertes- My love, a e gjen dot... ka ndonje web ose link

  Thnx /pf/images/graemlins/smile.gif
  Goc^Tilonce
   
 6. woooooow

  woooooow Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  a di njeri ku mund ta gjej ate kengen per tironen qe e kan kendu Westside Family me Edi Ramen??
   
 7. qeshem

  qeshem Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  e kam une ate kengen Tirona te West Side me Ramen nqs still e kerkon me njofto
   
 8. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kush i kendon keto kenge me tituj: Shpirti im, Mos qaj, fotografia, dashuria e pare, ariani, dhe tulipani----eshte i njejti artist.
  Keto kenge kan qene ne nje website qe nuk ekziston me(Alba-muzik.net ose alba-music.net me duket se ishte)
   
 9. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Eh, ketu te ndihmojn shume me gjet kenge, biles mu me kan ndihmu edhe per disa kenge qe si kam kerkuar hic :goofy:
   
 10. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  la cura franco battiato italisht
  edituar paskam kuptuar gabim kujtova se nuk i doje anglisht . keshilla ime eshte van morrison have i told you lately that i love you
   
 11. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  the roots the seed
   
 12. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  come what may N.Kidman&E.McGregor
   
 13. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Arbi, e kam gjet me kohe kete kenge(se per forumin kisha maru me kohe un /pf/images/graemlins/laugh.gif )megjithate flm shume :wave:
   
 14. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  I wanna be bigger, stronger, drive a faster car
  to take me anywhere in seconds,
  to take me anywhere i wanna go and drive around my faster car
  i will settle for nothing less (2X)


  E di ndonjeri titullin e kesaj kenge te Nirvanas?!
   
 15. Djep

  Djep Forumium maestatis

 16. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kush me ndihmon me nja 2 konge mu...

  1-Klajdi Musabelliu - Puthja e pare
  2- Solimana le halo(Titullin nuk e di i maj men vetem kto llafet ne text) :rockband:
   
 17. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  anyone?
   
 18. Marimba

  Marimba Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Ju lutem, me ndihmoni te gjej nje kenge te viteve 91-95, pak a shume. E kisha degjuar pak here ne radio, por nuk e di si quhej grupi dhe as titullin e kenges. Mbaj mend qe ishte nje grup cunash,dhe vargjet ishin keto:

  Trendafilat celur...
  Vajzat s'kane gjume
  Djemte dot nuk flene

  ...gishtat u gjakosen

  Ka qene nje kenge teper e lehte dhe romantike. Kenge tipike shqiptare.
  Ju lutem me thoni te pakten grupin, nese nuk e mbani mend titullin e kenges apo vargjet.
  Pleaseeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry:
  :wave:
   
 19. hot

  hot Hotgirl

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kush na ndihmon me noj konge te Adrian Gaxha (pervec capkenes) se ate e kam.. /pf/images/graemlins/smile.gif
  se thojne qe osht bo shum i njoft e spo i gjej asi kong verrdallo..!!
  kush ka munci te na ndihmoje ju lutemi :angel:
   
 20. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Porosit cd se 7 euro qeka...ene te vje direkt e ne shpi /pf/images/graemlins/smile.gif

  Adrian Gaxha
   

Shpërndajeni këtë faqe