Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Oooo! Thnx. Fantazia! C'na bere me kujtimet moj /pf/images/graemlins/cry.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  E po nuk qenkam vetem fante, shikon...po i thosha sot fantes moonlight, se sa e rendesishme eshte kjo kenga e eltonit per mua, dhe se si e kisha germuar nga nje kasete alla shqiptare dhe e kisha bere mp3 me cilesi teper te dobet.

  Kur u takova nje dite me eltonin kur erdhi ketu e bera tap fare dhe e perqafoja si vlla, mua kur kendonte kete me dukej i madh po tani ishte me i vogel se une lol

  kujtoja se ishte vetem 'kenga jone'...
   
 3. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Mary Soni - E vogla /pf/images/graemlins/wink.gif
  Mooni puç puç /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Guest

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Blendi...Ti i priske mire ata qe dashke..." I boke tape" /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nejse...Moonlight paska nostalgjine dhe guston tende (timen), ndaj me siguri duhet ti pelqeje dhe kenga "Shi Bie ne Tirane"...

  SHI BIE NE TIRANE (ROVENA DILO)

  P.s Per kedo qe e pelqen!
   
 5. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Origjinali i Fitnetes o me i bukur /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 6. Guest

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Se kam...
  /pf/images/graemlins/frown.gif

  Hidhe pak ti /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 7. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  fanta, cila kenge ishte ajo nga nje film qe do vinim ne transmetim se po bej editimin tani se harrova, dhe ku eshte?
   
 8. Guest

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Ishte kenga e filmit "Kur xhirohej nje film", qe eshte kthyer ne Sfond te filmimit te fotove te anetareve te Albforumit.

  Kur ishim Femije

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 9. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Si do beja pa ty?! /pf/images/graemlins/shrug.gif Flm /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 10. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Fanta (m'kujton ate reklamen 'wanna fanta, don't u wanna, wanna fanta' - reklame irrituese -aspak si ti /pf/images/graemlins/laugh.gif) do te te beje shoqe te ngushte se me shkonke pas shijes. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Blendi mikprites, kam lexuar se Eltoni jeton ne Amerike; nese jep ndonje shfaqje (nese), bej nje lajmerim te vockel ketej pls.
  Sexsiiii, si je lali? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Mire, shume gjera qe dua te bej, pak kohe per ti bere! Si granade pa sigurese...tick tick tick,, kjo ne linje eshte reflektimi i 1/10 sime, se aq lejon!

  Me vjen mire qe u rigjetem, eshte e veshtire edhe per tu pershendetur ketyre diteve!

  Te uroj me te mirat gorgeous!
   
 12. Zealot

  Zealot Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Kekoj tekstin e kenges "Asaman o trendafili celes" e perpunuar nga Top Channel.
  Kush e di le ta shkruaj... /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 13. Guest

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Si do beja pa ty?! /pf/images/graemlins/shrug.gif Flm /pf/images/graemlins/tongue.gif

  [/ QUOTE ]

  Poooo, mor shoko poooo /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.s Pa mua do vije Muziken e Vanit, ate do beje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Guest

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Fanta (m'kujton ate reklamen 'wanna fanta, don't u wanna, wanna fanta' - reklame irrituese -aspak si ti /pf/images/graemlins/laugh.gif) do te te beje shoqe te ngushte se me shkonke pas shijes. /pf/images/graemlins/laugh.gif


  [/ QUOTE ]
  Moon,
  ...eshte nje nder i madh per mua, te me besh çoçe te ngushte /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Pa te nderroj shije une njehere...te provoj dicka te tharte ...A do te pelqeje ty? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  XHIXHILEJA
   
 15. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Edhe limon te behesh, do bej limonate!!!
   
 16. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  A ka mundesi ,ndonjeri prej jush qe i ka kanget e shekullit,ti veje ne dispozicion per sharkim pak nga pak te gjitha apo disa prej tyre? Une per vedi kam degju vetem disa prej tyne kshuqe s kerkoj dot kete apo ate tjetren sepse s di cilat jane ato.Gjithsesi do me pelqente metamam ti kisha ,kshuqe i kerkoj ndonjerit prej jush te mi veje ne dispozicion.E di qe po ju kerkoj shume,po kuptohet,sipas mundsive.

  Ju feleminderit shume!
   
 17. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ju lutem per kengen, Il Tempo Se Ne Va- Celentano

  flm /pf/images/graemlins/pickellonja.gif

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/cry.gif
   
 18. capuni

  capuni Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Kush mi gjen kenget e grupit NR (Urban Roots) ...do i jap i cokollat!
   
 19. capuni

  capuni Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  doni cokollat apo s'doni? ..mi gjeni pra kenget e grupit NR.
   
 20. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  system of a down hypnotize
   

Shpërndajeni këtë faqe