Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Erdha-dhe-une e ke posht, tani heret a vone kollaj pa kollaj varet nga shpetesia jote:

  Una Palabra
   
 2. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Mund te ma gjej dikush kengen Margerita --R. Cocciante
   
 3. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Po kerkoj ca kenge italiane si:

  Laura Pauzini 'In assenza di te'
  Neck 'Laura non ché'
  ose ato t'vjetrat nga Gidi D'Alessio, Zuchero...

  Pliz Plizz Plizzz!
  -Kush m'ndihmo /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 4. dardanyy

  dardanyy Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  heyy nese mundeni qe te ma gjeni kengen e grupit 403 ENDRRAT
   
 5. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Hana Band - Syte e zi
   
 6. Guest

  Post deleted by alinos
   
 7. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  tOnCe ke gjitha kenget e tyre ti?
  -Une me shume po kerkoj per kenge t'vjetra qe kan pas, dhe kan bere buje - titujt si maj mend vec me ja fut kot /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

  Nqs s'gabohem Gigi ka nja 2 t'lehta:
  -Dove sei
  & i tjeter...
  po ashtu Zuchero
  -l'ombelicolo del mondo
  & i tjeter

  Ishalla ke ndonje ide /pf/images/graemlins/idea.gif

  Mgjth, nqs s'i ke kto ndonje te Ennio Morricones si psh 'la piovra' apo ato t'vjetrat te Highland...

  sorry: - Ta bera koken turli! /pf/images/graemlins/grin.gif

  ~Take your time - Kur t'kesh mundesi dushi ~

  Faleminders! *e puth te faqja* /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 8. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  grizhel, gigin t'a nisi un' megjith' autograf e megjith' zhele, por jo kto dit' se jam e mytun n'pun'. (po t'a gjeti toncja ma shpejt kerkoji kangen: insieme a lei edhe sei importante ). jan dy ma t'bukrat e tij, (bile edhe ai vet' kto t'dyjat vlerson ma shum', sidomos t'dyten). mu m'pelqen edhe "un nuovo bacio" q1 e kndon me anna tatangelo.

  l'ombelico del mondo asht e jovanotti-t /pf/images/graemlins/tonguee.gif


  pishmoooo, paske fillu me shetit neper forumo, po foton q1 t'kam dediku te tema e fotografive spontane nuk e paske "kqyr" /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/cry.gif
   
 9. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Une kerkoj :

  MANY KISSES - KRISMA ( TIRANA LOVE LUNCH)
  LITTLE GIRL - ALBANIA

  jane te dyja kange t'viteve 80. me sa duket kangtaret jane Shqiptare (kuptohet, jashte kufijve t'shqipnis se n'ato koh' s'ka kene e mujtun me ndi kange t'huja, jo ma me kndu n'g'juh t'huj).

  kush m'i gjen, m'kishte ba nder.

  falemnders
   
 10. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Blue, ne rregull maj zemer...
  /pf/images/graemlins/kiss.gif

  Tonce, kenget e Gigit ti permendi Bluja per mu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  O Tonce a ke shku me i porosit kund a? /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 12. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Shoqja Blue ja tek e ke nje kenge:

  Krisma - many kisses

  /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 13. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  kush rri m'gjurmuni

  po kerkoj nje kange qe m duket asht e falkos edhe ka vetem nje fraze qe me kujtohet

  est gibts kein weg zuruk alles anders ??? ma shum zdi qa me ju thane
   
 14. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Grizhla,
  nqs hala si ke gjete ato kanget e Zucchero-s,me thuj mu cilat do se ti nisi une.Kam keto kange psh:
  -Dune mosse
  -Così celeste
  -Diamante
  -Diavolo in me
  -Baila(sexy thing)
  -Hey man
  -Per colpa di chi

  Mos harro me lane adrese e-maili ku me ti nise kanget!
   
 15. GRiZhLa

  GRiZhLa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Grizhla,
  nqs hala si ke gjete ato kanget e Zucchero-s,me thuj mu cilat do se ti nisi une.Kam keto kange psh:
  -Dune mosse
  -Così celeste
  -Diamante
  -Diavolo in me
  -Baila(sexy thing)
  -Hey man
  -Per colpa di chi

  Mos harro me lane adrese e-maili ku me ti nise kanget!

  [/ QUOTE ]

  Kur t'kesh kohe meqe t'paskam produkt shkodran /pf/images/graemlins/wink.gif
  ...futi me rralle (kto kenget) ne adresen qe te nisa /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. Besi_fr

  Besi_fr Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  kerkoj kengen OH MORE DJALE I RI te kenduar nga REMZIE OSMANI flm shumm
   
 17. Dani83

  Dani83 Primus registratum

 18. capuni

  capuni Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Per ata qe jane ne Amerike: Sprite ka nje reklame ku fusha e basketbollit kthehet ne pishine edhe shoqerohet nga nje kenge qe e ka tekstin "...I'm falling away with you.." Di njeri kush e kendon dhe si e ka titullin kenga???
   
 19. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

 20. shine*

  shine* Primus registratum

  Re: Kerkoj Kengen . . .

  Capuni me aq sa di une ajo kenge qe kerkon ti nuk ekziston, dmth eshte kenge kastile per ate reklam, 30 sekonda dhe nuk eshte marre nga ndonje kenge ekzistuese. Gjithashtu me duket se online mund ta besh download reklamen, e vetmja menyre per te degjuar 30 sekondeshin.

  ciao
   

Shpërndajeni këtë faqe