Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Iola munda te gjeja vetem albumin ne te ke dhe kengen qe doje.:)

  Side 1

  As Tears Go By
  Day Tripper
  I Move Around
  It Ain't Me Babe
  These Boots are Made for Walkin'

  Side 2

  In My Room
  Lies
  So Long, Babe
  Flowers on the Wall
  If He'd Love Me
  Run for Your Life


  http://rapidshare.de/files/8286519/NS.rar.html

  pass : agentdouble
   
 2. fashist

  fashist Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  kush ma gjen cik "io" te giana nannini?
  do ju isha sh mirnjohes nqse ma gjeni se e kam fixim ate kenge /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 3. pffffff

  pffffff Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  gianna nannini se e kisha shkruar me 1 n /pf/images/graemlins/grin.gif
  he pra futjuni punes /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 4. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Acqua e Sale - Mina & Celentano

  Fenks

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 5. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

 6. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Shoqja Blue ja tek e ke nje kenge:

  Krisma - many kisses

  /pf/images/graemlins/kiss.gif

  [/ QUOTE ]

  flm lepurushe, sorry itesh e pashe q1 ma kishe postu. gjithsesi e kisha gjete.

  baciottonone /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 7. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  MIna &amp; Celentano

  [/ QUOTE ]

  Shume faleminderit /pf/images/graemlins/smile.gif !
   
 8. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kush ma gjen dot mua kete

  O Palios Stratiotis - George Dalaras /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 9. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Nelke ..shijoje /pf/images/graemlins/smile.gif

  George Dalaras

  Ps: E ke te klikuar me ngjyre te verdhe /pf/images/graemlins/smile.gif
  Ke një borxh per te shlyer tani /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 10. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Po te ishte per klip 30 sekondesh une nuk vija ta kerkoja ketu /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 11. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Knaqu me aq .. /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 12. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ore ate kerkesen time e ka pare njeriiiiiiiii?????????? /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
  nqse nuk e keni lexuar qe te mos lodheni dhe ta kerkoni po e shkruaj edhe njehere /pf/images/graemlins/grin.gif
  "io" te gianna nannini /pf/images/graemlins/smile.gif
  thnx /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 13. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  you have been loved - george michael. format mp3 ju lutem.

  falemnders
   
 14. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  kush m'a gjen e puthi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  po kerkoj nje kenge qe nuk e di as kush e kendon dhe as titulli...

  di vetem refrenin:

  -hej hej tani me lodhe
  sa larg ke ikur
  -hej hej sa keq ma drodhe
  ... ...
  -hej hej luan me mua
  çfare jane keto qe thua


  dyshova se ishte sinan hoxha, por sja gjeta nje kenge te tille ne repertor...

  kush ka noj ide, eshte i mirpritur..
  THX
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  FLm atij çunit qe ma gjeti ket kengen /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/angel.gif

  te du shume /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 17. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Pinko edhe ti sa ke fillu me i rrit kerkesat! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Sabian - Hej hej

  M'duket se t'lashe pa fjale! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  merci edhe ty per mundimin /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif

  (ps: ta kishe gjet ti para atij tjetrit, do te kisha dash ty shume /pf/images/graemlins/laugh.gif )
   
 19. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kush eshte ai se do e thy n'mes! /pf/images/graemlins/laugh.gif (Pinko per ty zhduk gjith njerzimin e jo me nje person te vetem /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif )

  George ..kontrollo k'tu! ..Blue /pf/images/graemlins/smile.gif (Me nje buzqeshje rrezatuse do u mjaftoja! /pf/images/graemlins/laugh.gif )
   
 20. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Falemnders Kodi...

  POOOOR /pf/images/graemlins/laugh.gif me buzqeshje e falemnders mjaftoju se s'ke gjet gja /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Pervecse e kam dasht mp3, ajo q1 ke gjet ti asht nji versiion vrases i kanges q1 kerkoj un'. Ket' s'e kndon George Michael, por ndoj diletant primitiv, me nji bande primitive q1 e ka shemtu kangen.

  Falemnders per mundimin gjithsesi /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe