Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  K'tu ke albumet e tij qe ka nxjerr besoj deri me sot , une kengen me ate titull qe kerkon ti nuk e gjej(ndoshta e ke kuptuar gabim titullin kenges), nejse ti kontrollo nji her tek ky link

  Album.mp3 George Michael!

  Ndodh qe nje buzqeshje vezelluse ka me shume demethenie se sa nje puthje! /pf/images/graemlins/laugh.gif (Por gjithsesi mbetet diçka e rralle!) Po k'naqem me falenderimet! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Falemnders /pf/images/graemlins/smile.gif

  Titullin se kam ngatrru se e kam pas cd-n, asht kange e vjeter, asht pikrisht njajo q1 kishe vu ti ma siper, por ai ishte version i kndum jo prej george dhe banda orkestrale primitive.

  Te ky linku q1 m'ke cu asht origjinalja, por s'mundem me e skariku.

  TEsh q1 u mundove prap, e meriton buzqeshjen, po pervec kshtu /pf/images/graemlins/smile.gif si me t'a dhan ktu?
  T'ishte puthje, ishte ma kollaj, se at'her n'dac e shkrun kiss e n'dac ven at surratin e verdhe tuj puth /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  kush m'a gjen e puthi /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Me puth pak mu se kengen se kam /pf/images/graemlins/laugh.gif
  /pf/images/graemlins/wub.gif miss u
   
 4. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Taxirat kush me gjen icik Crazy Frog - Axel F e modifikume popullore /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  hello /pf/images/graemlins/laugh.gif

  kush me thot kush e kendon kete kengen dhe titullin pls /pf/images/graemlins/laugh.gif

  "jalla shofer jalla ku je tu shku e"

  thx
   
 6. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  jevgjit e Brrakes mi...
   
 7. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  rrofsh per ndihmen e çmuar qe me dhe,
  si do ja kisha bo pa ty mi aman /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  you have been loved - george michael. format mp3 ju lutem.

  falemnders

  [/ QUOTE ]

  Se di ka mundesi te jem pak me vonese por kengen e gjeta me pak veshtiresi dhe eshte fantastike.Te pershendes /pf/images/graemlins/wave.gif

  http://www.sendspace.com/file/kqrxx6
   
 9. rO_k

  rO_k Primus registratum

 10. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: nje kenge me urgjence

  PO kjo seshte e Aurela Gaces?
   
 11. rO_k

  rO_k Primus registratum

  Re: nje kenge me urgjence

  e ka edhe kjo nje version
   
 12. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: nje kenge me urgjence

  Kush nuk e ka kenduar si kenge kete /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. rO_k

  rO_k Primus registratum

  Re: nje kenge me urgjence

  Nejse, nuk duhet ta kisha kerkuar ketu ne albforum

  Bofshi qejf, dhe mos u merrni vetem me llafe beni ndonje gje tjeter
   
 14. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: nje kenge me urgjence

  kerkoj kengen e gianna nanini amandoti...plsssssssssssss
   
 15. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: nje kenge me urgjence

  <font color="brown">Eshte vertet shume e bukur /pf/images/graemlins/wub.gif. Hope to have helped. </font>


  Gianna Nannini_ Amandoti
   
 16. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: nje kenge me urgjence

  thankjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.... i love it!!!!
   
 17. jorgji

  jorgji Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  amoni kush ma gjen kangen "lotet thaji" dhe kush e knon.

  prsh tgjith i her se sikur ska lezet.
  noshta jam jam krejt out po.....amoni.
  e di njeri kush e knon kangen lotet thaji.
   
 18. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  A e ka ndokush, eshte nje kenge qe tere jeten e kam kerkuar

  Doruntine e ka emrin po nuk ja di kush e kendon.

  "doruntine te kam dasht une ty i pari
  doruntine te mbaj ne mend prej femijerise..."
   
 19. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Chris Rea - And you my love

  Kenge teper e bukur, dhe e veshtire per tu gjetur. Atij qe ma gjen do t'i kem borxh nje nder. Nqs. dikush e ka, i lutem te ma dergoje me e-mail te lulishtja_1maji@hotmail.com
   
 20. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kush ma gjen kete kasete /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe