Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ka termeti sblej dot..po na gje noj munci me ja vjedh muziken si hajduta qe jemi :tipsy: :wave:
   
 2. shkopi

  shkopi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  edhe une jam shume i interesuar ti gej keto kenge por jo ti blej sigurisht..
   
 3. shqiptaritr

  shqiptaritr Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  mund te me ndimoj ndonjeri per te gjetur kengen
  Luan Rapushi -2 dele 300 pare ,Sami Kallimi - porgonishtes
   
 4. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Di njeri ku me gjet kto kong ne MP3?

  1. Jalla shoferin
  2. Xhuli-jeta
   
 5. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kush ma gjen titullin dhe grupin qe kendon ate kengen arabe qe ne videoklip ka gishta te pikturuar si njerez...
  Per momentin eshte nje kenge qe vihet shume ne disko :goofy:
   
 6. bolonjezja

  bolonjezja Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  i kom una... :cool: i ngjoj per not...... :rockband: :rockband:
   
 7. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ~jashte teme~
   
 8. bolonjezja

  bolonjezja Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  jashte teme
   
 9. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  jashte teme
   
 10. bolonjezja

  bolonjezja Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  jashte teme

  JO chit-chat ketu!
   
 11. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  hi @ all ....
  more mos e dini ju se ku mundet ti gjej konget
  ( e reja ) te sinan hoxhes per mp3... ???
  Po i patet ju lidhuni te lutem me privat mezash
  me mua edhe mi dergoni plizzzzzzzz :wave:
   
 12. grenza

  grenza Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Po pse me mesazh privat mi !
  Na i thuaj dhe neve.

  Pliiiz :confused:
   
 13. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ateher edhe juve por ama gjeheni ju !!!!!
   
 14. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  HIM - Gone with the sin.

  Mund te jem shume vone ne pergjigje, tani hyra te kjo teme.
   
 15. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Fillimisht postuar nga Duwsaku:
  Kush me ndihmon me nja 2 konge mu...
  Klajdi Musabelliu-Puthja e pare



  Nuk e di sa mund te te ndihmoj..Une kengen e kam ne CD dhe ne Windows Media Player.Nese ka ndonje menyre qe te ta dergoj,dmth ndonje program qe ben te mundur te ta dergoj me file apo dicka te tille,me trego si te bej dhe jam e gatshme te te ndihmoj.Uroj qe te jete e mundur nje gje e tille (une per vete s'ia kam idene fare,kam vetem deshiren te te ndihmoj!

  E njejta gje vlen per kengen "Pendimi" i Eliza dhe per nje kenge tjeter(qe nuk di kush e kerkoi) qe ben kshu:

  S'trembemi nga bora
  strembemi nga shiu
  jemi race e forte
  race arixhiu

  Kenga titullohet "Arixhiu" dhe kendohet nga Rokoko!
   
 16. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Djepi!Rrofsh per gjithe ato kenget qe na dhe mundesine te degjojme.Sidomos per ate kengen e ciftit izraelit me kishte marre shume malli...kushedi sa kohe kishte qe nuk e degjoja..10 vjet???

  Shume thnx :kiss:
   
 17. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Su@mi nuk te dergoj dot MP sepse e ke plot.Them se mund t'ja arrijme me pak vullnet /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 18. Guest

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ate Rudin rapistin nga shkodra ju lutem,kush ma gjen dot mp3 te ma sjelli ne privat pergjigjen.Flm /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  andej nga fundi sikur nuk eshte keshtu po nese.....se ketu nuk lejohet te thuhet...
   
 20. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  blu ice ,teksti kshu ben :

  S'trembemi nga bora
  s'trembemi nga shiu
  jemi rrace e forte
  rrace arixhiu

  S'ka asnje fjale tjeter qe mund apo s mund te thuhet ( e kam fjalen per refrenin)...

  Duwsaku,e "zbraza" kutine e mesazheve...besoj se eshte Ok.Po pate ndonje gje mos hezito te me shkruash!Ciao :wave:
   

Shpërndajeni këtë faqe