Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kengen e kam une, po si ta marresh ti as qe ja kam idene. /pf/images/graemlins/wink.gif Se per upload vlen ajo qe eshte thene me siper, jena n'Shqipri dhe te hik truri me upload noj gjo. Edhe videot/kenget e Djepit mezi i shof....internet here sucks. /pf/images/graemlins/mad.gif
   
 2. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  eMule , Limeware.
   
 3. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Dini gje si quhet nje kenge qe e kendon nje goc "edhe deti ka shume po nuk ngopet (me duket se ngopet eshte fjala ) ,edhe qielli ka shume yje..etj etj

  ja ka ndonjeeri idene? eshte kenge dashurie.
   
 4. cacol

  cacol Forumium maestatis

 5. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  DUA te me gjeni nje kenge per Flamur Pisli se maj mend mire ai cuni nga Burreli qe mori peng autobuzin grek qe u vra nga Specialet tona ne Shqiperi.
  I ka bere nje kenge i ati vet me cifteli kush mundet te me coj nje pm ose ta hedhe ketu .thnx
   
 6. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Po kerkoj dy kenge italiane, "Monalisa" dhe "Pazzo di lei", te kenduara nga Mango. E di kush se ku mund t'i gjej per t'i shkarkuar???

  Faleminderit! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Scept, "Pazzo di lei" eshte e Biagio Antonaccit. Po ta duash me shkruj ne pm.
   
 8. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Ups,gaff /pf/images/graemlins/laugh.gif . Ok Ersi,rrofsh!


  Per kengen tjeter mund te me ndihmoje njeri? /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 9. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Po kerkoj nje kenge qe ka kenduar gili me nje kengetar tjeter. itulli eshte "prape se prape ne u larguam"
  kush e sjell nje flm te madhe!

  ps.ersiiiiiiii whats up?:) ke humb fare /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 10. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Lily , ai kengetari eshte Sinan Vllasaliu.Kengen e ke ketu:

  Prape se prape
   
 11. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Ma gjeni dot kangen e Anna Oxa-s "Un emozione da poco" please.
   
 12. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  vintage...flm shume por dua nje version pa reklama nese mundet dikush...plssss
  ah mund te shtoj edhe nja dy kenge??? nje te sabri fejzullahu qe kendon nje kenge per nje te dashur qe i shkon ne dasem dhe ky lagej ne shi
  dhe bryan adams me heaven.
  thanks
   
 13. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po kerkoj nje kenge qe ka kenduar gili me nje kengetar tjeter. itulli eshte "prape se prape ne u larguam"
  kush e sjell nje flm te madhe!

  ps.ersiiiiiiii whats up?:) ke humb fare /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  [/ QUOTE ]

  po mblidhja mandarina /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  sa shpejt qe nderrove gusto?! /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 14. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  [​IMG]
  hy hy prape pa leje se ke per ta pa veten tu bo tetanoz te barku /pf/images/graemlins/laugh.gif

  me gjej noj kenge tani e le llafet /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 15. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  m'u kujtu prej temes se metallica...

  kush ma gjen ne mp3 kangen: fade to black??? please, se kam shekuj pa e ndi, m'paska marre malli /pf/images/graemlins/cry.gif
   
 16. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Di njeri se nga ku mund te shkarkoj kengen I'LL BE MISSING YOU te PUff Daddy, ose a e ka ndonje ketu e mund te ma jape???

  ma beni dhurate per vit te ri /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/angel.gif

  Faleminderit!
   
 17. capuni

  capuni Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ta knoj une: "...simz lajk jesterdej ui juzd tu rok dha shou,
  aj lejsd dha trrek, ju lokd dha flouuu,
  So far from hengin on dha bllok for douuuuuu
  Notorijes, dhej gat tu nou dhet...
  ...uerds kent ikspres uhat ju min tu miiiiii
  iven dhou ju'r gon, ajm ez gej ez ken biiiiiiiiiiii...."
   
 18. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ti rrofsh qe ma knove,po une dua edhe ta ngjoj edhe me muzike edhe jo prej teje /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ma gjeni dot kengen?

  nuk kerkoj qe te knoni si ky lart /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ej a ka kush idene se ku mund te shkarkoj kenge te 883 n'terrnet.
   
 20. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Di njeri se nga ku mund te shkarkoj kengen I'LL BE MISSING YOU te PUff Daddy, ose a e ka ndonje ketu e mund te ma jape???

  ma beni dhurate per vit te ri /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/angel.gif

  Faleminderit!

  [/ QUOTE ]


  Cilin variant do? I'll be missing you - Puff Daddy apo Every Breath ... - Sting?

  Dergo nje email me PM dhe ta dergoj une, por pas rreth 10 oresh (ose me e vonta ne week-end), se tani sa fillova punen!
   

Shpërndajeni këtë faqe