Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  eshte nje kenge qe quhet NATO e kenduar nga nje grua me shami ne nje gjuhe qe duhet te jete afrikane. Perkthimi i tekstit ka qene ne gjermanisht, keshtu qe mendoj se eshte tregtuar ne Gjermani. A ma gjeni dot ju lutem?

  sikur te ishte e upload-ushme do te ishte dhe me mire.

  faleminderit paraprakisht!

  [/ QUOTE ]


  Chor Javon - Nato
   
 2. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kengen e Ratit me Babeta Shahinin e ka njeri /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
   
 3. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Asnjeri se ka kete kenge "Me mire syri se sa nami" te Ratit me Babeta Shahinin /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 4. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  kush me ndihmone me kengen e gianna nanninit qe thote " meravigliosa creatura... "
  edhe kush mund te na gjej kenget e filmit Il favoloso mondo di amelie pulain" yann tiersen


  ju flm!!!

  [/ QUOTE ]
  "Meravigliosa creatura" eshte kenge e albumit "Perle" dale ne 2004
   
 5. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ma gjeni cik inner slime te texas pls /pf/images/graemlins/smile.gif

  thnx /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 6. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

 7. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  thnx /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 8. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  e di qe u bera i merzitshem por dua edhe keto te dyja

  diamante - zucchero

  snow - r.h.ch.p

  thnx /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 9. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Tekstin e kenges ......Te dua si femije ?
  qe e kendon nji grup qe quhet stine /pf/images/graemlins/confused.gif..se kam fort mire idene....Pleeeeaseeeee
   
 10. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  <font color="black"> Ju lutem, kush ma gjen pak kengen "Al posto del cuore", kenduar nga Elsa Lila ne Destinazione Sanremo. Thnx. </font>
   
 11. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Shume e veshtire per tu gjetur kjo kenga, ndoshta vetem versioni origjinal i Rossana Casale-s mund te gjehet.

  Po deshe "La porta del silenzio" ...
   
 12. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  I dont wanna miss a thing -aerosmith

  please?!
   
 13. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

 14. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

 15. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Kerkoj ate kangen : Ne jemi gjelberimi i mamit dhe i babit...
   
 16. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Ne ca gjuhe e do? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Me intereson muzika, fjalet te jene ne cfaredo lloj gjuhe. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 18. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Mund te ma gjeje dikush kengen "Hurt" te Agileres? Thnx a lot in advance.
   
 19. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Trovata /pf/images/graemlins/laugh.gif.
   
 20. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Me ndihmon njeri me kengen "Arta" te Fisnikeve? Thank you
   

Shpërndajeni këtë faqe