Ne kerkim te kengeve...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga durrsaku, 26 Feb 2003.

 1. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Erdhem te dy ne amfiteatrin e Butrintit
  s'kishte hene dhe shndriste mermeri i bardhe...

  Nga puthjet e zjarrta dhe mermeri "i turpshem" u skuq,
  ndersa henes i doli turpi, dhe u shfaq dalengadale... :wub: :kiss:
   
 2. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  /pf/images/graemlins/smile.gif :thumbsup:

  :kiss: une ty!
   
 3. diellina

  diellina Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  sa mire kur te jipet ndhim! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  PSE PRIVAT MORE
  KUSH TA GJEJ OSE TA KET TE NA THOT EDHE NEVE /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  une ndjehem krenar se kam gjak shqiptar
  ky eshte Rudi ky eshte stili 100% shqiptar!
  E bukur kjo po "ejani ju ftojme ne party" eshte nice too!ajo qe ka kenduar ne kengen magjike me stine e xxl!!!!
   
 6. Albamuzika

  Albamuzika Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  mire mire /pf/images/graemlins/smile.gif :book:
   
 7. tirona

  tirona Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  edhe ku mundet ta gjejm kengen ???????
   
 8. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  boooooo????????ne dyqan!! :confused:
   
 9. ermaliurnick

  ermaliurnick Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  mire do ishte te shitej ne dyqan por nuk ka dale ende /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 10. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  cd qe permban"ejani ju ftojm ene party ka dale",edhe 100%shqiptar s'vonon!
   
 11. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  dhe una kisha nje kerkese se kush mund te ma gjej kengen Me bind te Lorit ne mp3 dhe Nuk dua tja di nga The dreams me duket se i degjoj aty te Fajtori po nuk jane ne mp3.
   
 12. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Dhe kengen shut up qe ka dale tani po boni sevap nanjoni me ma gjet ne mp3 do jua di per nder. :wave:
   
 13. qeshem

  qeshem Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  o goce te une do perplasesh gjithmone ti ??? /pf/images/graemlins/tongue.gif

  dy te parat ti sjell una me thuaj ne pm ku /pf/images/graemlins/wink.gif


  :wave:
   
 14. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ej plasa me gjet titullin e nje kenge qe eshte me saksofon, dhe i vetmi tekst eshte zeri i nje goce qe thot "would you ...would want to sleep with me tonight"

  E ka pas dhon radio gjithmon n'USA para nja 2-3 vjetesh. E ka parasysh njeri se per ca po them??
   
 15. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  E kendon Touch & GO dhe titullohet Would You...?
   
 16. shqiptaritr

  shqiptaritr Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Devil-girl,ate te The Dreams " Nuk dua tja di"
  e kam un me shkruaj ne privat ose ne email
  alb_tironsi4life@hotmail.com

  bye
   
 17. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ..shum faleminderit se u cmena edhe un, edhe roomatet e mi gjith javen me i gjet emrin. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. qeshem

  qeshem Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  ti s po gjeje emrin e kenges apo te robit qe doje me ja knu kengen ??? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Jo, jo ..s'po gjeja emrin e kenges. ...se emrin tat e di.
   
 20. Hermesss

  Hermesss Primus registratum

  Re: Ne kerkim te kengeve...

  Eshte nje kenge qe e kam degjuar shume rralle, por qe me ka tingelluar e lezetshme. Mbaj mend vetem dy rrjeshta nga nje strofe: "..and I know / 'cos I've learned a little every day", dhe pastaj tre rrjeshta nga refreni: "But a good heart / these days is hard to find / .... / the last in kind".
  Kengetari eshte mashkull, me nje ze te forte e disi te mprehte, i shoqeruar nga nje ose disa kengetare femra si backing vocals.
  E ka degjuar ndonjeri? :rolleyes:
   

Shpërndajeni këtë faqe