Ne pune me bashkeshorten/in?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga niky, 8 Dec 2009.

 1. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Jo,pasi ne pune ai mund te jete shefi dhe nuk e kane rehat kominikimin dhe nis korrupsioni madje edhe koleget e tjere do te behen xheloze.
   
 2. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Me pelqen te jem ne pun me bashkshortin sepse esht me mir mendoj
   
 3. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Jo sdo punoja me te !
   
  Dreamer likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jo !
   
  Thamina likes this.
 5. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Jo nuk mendoj se është ide e mirë , duhet pak hapësire vetjake.
   
 6. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jo,se do me dukej sikur do u ndjesha si i burgosur.
  une adhuroj "lirin" jo te tepruar.
   
  Hektor12 and Lisa like this.
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Hekhe.. Njoh nje person qe sdo deshironte te punonte me mua por do i mjaftonte prania 24/7 e mjeteve teknologjike ... Ku je ? Cpo ben? Sa vonohesh? Etj etj.. Me falni per sinqeritetin ee:p
   
  Johana and Almaa'95 like this.
 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  te kesh kaluar nje dite te lodhshme ne pune dhe i vetmi sup ku mund te mbeshtetesh te jete i bashkevuajtesit tend.. E trishtueshme.

  Por t'i marrim pozitiven , inatet e punes sngelin me aq :D
   
  Hektor12 likes this.
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mbaje larg kete tipin,se nuk qenka i mire per burre :p:D
   
  Hektor12 likes this.
 10. katsune

  katsune cherry blossom

  boring :p jo vetem ideja qe te ndash vendin e punes, por edhe te kesh te njejtin profesion...
   
  Hektor12 likes this.
 11. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Sa me shume shoh kto cunat te banka aq me shume dua te iki te martohem ne Tropoje!!!!
   
  Hektor12 likes this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Edhe kushuri ta kesh nuk je rehat jo me bashkeshorten ... Jam i prere per kete jo ne te njejten pune ...
   
  Balahk likes this.
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po c'do aq larg moj? :p

  Tema: Nuk dua te punoj ne nje vend,sepse do me shperqendronte.
   
  Almaa'95 likes this.
 14. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Jane me te edukuar sec duhet. Ne e duam mashkullin cik buRRë, ndryshe i japim duart.
   
 15. katsune

  katsune cherry blossom

  ne kush? une jo njehere, nese per buRRe nenkuptohet me pak i edukuar. :)
   
  gurax likes this.
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ahahah @broken_smile ketu qenke?
  Ti preferon te kesh ne krahe nje mashkull qe e shtyp me kembe? Se mua nje njeri qe ul veten e tij si mashkull per hatrin tim sme terheq.
  Ceshtje shijesh dhe karakteri kjo :) tpuc
   
 17. katsune

  katsune cherry blossom

  Ketu jam, Alma. :)
  Jo, nuk shtyp njeri me kembe sikur edhe te luten. Por po thoja qe per mua edukata dhe miresjellja jane te rendesishme, per te mos thene primare.
  Edhe une t'puc. :)
   
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Mire bere qe e the , se ndonjehere te vetekonfirmohesh eshte e rendesishme , per me teper kur te pyesin . Gjithsesi, me djalin ne fjale kemi disa kofidenca me teper per te perdorur ironine. Dhe per ta kuptuar :)

  Nuk po bejme nje kal shkolle o goc per te perfunduar me nje te paeduakte ose Tropojan sic u talla me siper lol. Ideja eshte qe mashkullin e ben buRRe ne rradhe te pare respekti ndaj vetes pastaj ndaj meje. Une gia jam Femer mjaftueshem per te respektuar ate dhe veten.
  Sdi sa e qarte isha... :D kalofsh mire.
   
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Në shtëpi dhe e durojmë.....
   
  Airbourne likes this.
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Si punemarres nuk FUNKSIONON....eshte GABIMI me FATAL i CIFTIT.
   
  Almaa'95 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe