Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Ema, 6 Nov 2002.

 1. Ema

  Ema Goddes

  Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  [​IMG]

  Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!
  Cajupi
   
  joetisti_ likes this.
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  paske harru parimin e "llozit" ti...?!
  hyp n`njerin krah te llozit...,dhe mban gjith boten...,!,pra ti je qielli,kurse llozi...(???)!carramba
   
  joetisti_ likes this.
 4. Ema

  Ema Goddes

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  /pf/images/graemlins/smile.gif
  Cajupi jo une /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  kush esht Cajupi,Ema?,ai i fiqve...!
  edhe fiqte,ne drejtim te qiellit jane...
  gjitha tmirat vijne nga siper,qielli!
   
 6. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  ----------
  Cajupi eshte ai more i KANDARIT,

  Grua c'na u prish kandari
  s'eshte me ai i pari...etj,

  t'u kujtu tashti.. /pf/images/graemlins/tongue.gif

  P.s.Ema mos u merzit qe dola nga tema.... /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  po avioni pse mbahet ne qiell :confused:
   
 8. Ema

  Ema Goddes

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  Ti mendon se avioni mbahet ne qiell,apo ngaterron foljen Fluturon me Mbahet????
   
 9. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  SA E ZGJUT QE JE MI DREQ /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  E vendosa! /pf/images/graemlins/laugh.gif Une do te mbahem te Ema. :thumbsup:
   
 11. kaprollja

  kaprollja Primus registratum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  Lol Ema...
  Po ne ndonje qiell imagjinar a mund te mbahemi ??? :confused:
   
 12. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  tashi mu kujtu! /pf/images/graemlins/wink.gif
  sa per sqarim:,m`at koh,s`ka pas broshura perdorimi per Kandarin dhe bocen...edhe hile sboshin dot,prandaj kan pas probleme t´tilla!... :thumbsup:
   
 13. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  O Ema, morali i metafores dhe metafora jane te veshtira mi goc per tu kuptu nga masa e gjere e popullit, thuaja mi me thjesht,
  O popull mos thurni endrra ne diell por rrini me kembe ne toke dhe lereni imagjinaten menjani e shifni realitetin mundesiht ne sy. :thumbsup:

  P.s. shihe icik kur t'm'hudhen k'ta se i kam ofendu. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. Ema

  Ema Goddes

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  Kordele vetem per qiej imagjinare flitet...

  P.s.Admir ema s'ma dot veten /pf/images/graemlins/smile.gif !
   
 15. jorgji

  jorgji Primus registratum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  [​IMG]
   
 16. jorgji

  jorgji Primus registratum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  sa inat qe sdoli.
  qysh postohen fotografit mer
   
 17. Futbollisti

  Futbollisti Forumium maestatis

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  adresa qe ti jep per foto nuk eshte e sakte, adresa duhet te mbaroj me nje nga prapashtesat: .jpg, .gif, .pgn. Shiko tek fjala ime per permiresimin e forumit per me shume inforamcion
   
 18. Ema

  Ema Goddes

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

   
 19. Ema

  Ema Goddes

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  Xhorxh vi adresen e faqes ketu se e hedhim ne /pf/images/graemlins/smile.gif !

  Ose klik te Image poshte dhe fut adresesn...
   
 20. albanian

  albanian Primus registratum

  Re: Ne qiej mos u mbani,ato s'mbahen gjekundi!

  Qendroni ne toke se prej saj u krijuat e tek ajo do ktheheni e prej saj do te ringjalleni perseri.Poverbi thote hudhi kembet sa e ke jorganin.
   

Shpërndajeni këtë faqe