Nese do te zgjidhje nje gje per te ndryshuar boten,cila do te ishte?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Valmir D, 29 May 2016.

 1. Valmir D

  Valmir D Primus registratum

  Njerez! Te gjithe jeni nga fusha te ndyshme te jetes dhe duke pare mundesite qe na ofrohen ne jeten,ne shikojme shume padrejtesi ne jeten tone te perditshme. A keni deshira dhe nuk i realizoni dot?
  Koha kalon dhe jeta nuk po permiesohet ne planetin tone. Si mendoni ju? Nese do te zgjidhje nje gje per te ndryshuar boten,cila do te ishte?

  P.S: me falni per shqipen.
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  bota nuk ndryshohet. Megjithate... do te zgjidhja ndonjeren.
   

Shpërndajeni këtë faqe