Nese...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Alephh, 16 Oct 2015.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dita behet nate..., e ka nje arsye.
   
 2. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Nëse do ishte një gotë verë, do ta kisha rrëkëllyer...
   
  Hank likes this.
 3. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  That's the right spirit...
   
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  Nese Hank do e kishte mendjen tek tema nuk do dilte me komentin jashte temes :p
   
 5. Linux

  Linux think different

  Nëse xhaxhi Enver Hoxha do ishte gjallë, nuk do egzistonte forumi
   
  joetisti_ likes this.
 6. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Forumi do ekzistonte, por kush do ishte spiuni :)
   
  joetisti_ likes this.
 7. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  You got my attention... ')
   
 8. Linux

  Linux think different

  Pothuajse 90% e Anëtarve do ishin
   
  Hank likes this.
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nëse ke diçka për të më thënë, ma thuaj mua! Mos përfshij dhe 100 të tjerë.
   
  Hope likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... harron sepse do, e kote te mos mendosh se edhe tjetri/a e ben po njelloj...
   
  Dreamer and Hope like this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nëse do diçka, mos prit që të ndodhi ndonjë mrekulli! Jeta është shumë e shkurtër për të pritur...
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... u jep nje puthje te gjitha vajzave af., s'do te thote se te mbarojne puthjet :)
   
  TinkerBell likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nëse nuk mund që të pranosh humbjen, nuk mund të fitosh kurrë.
   
  joetisti_ likes this.
 14. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nese kthehet jeta 5-6 vjet sa mir do ishte puff
   
  joetisti_ and Dreamer like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... s'do te kishte 'te pamundur', s'do te kishte kthim prapa... s'do te kishte riperkedhelje te se tashmes.
   
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nëse nuk do kisha këtë gripin tani, nuk do isha kaq nevrike dhe do lexoja e qetë!
   
 17. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Thjeshte per te sprovuar nese eshte i/e denje te zevendesoje te vertetin kur ky i fundit eshte me pushime! Sepse, ben vaki, allahu na ruajte qe te mendoje t'a kopjoje, vjedhe identitetin apo edhe t'a vrase. A njohin autoritet, a kane frike dhe respekt, a kane turp, a dine te ndjekin shkallen e hierarkise, a kane dhembshuri, besnikeri, a jane ne gjendje te japin buken e mendjes, e te shpirtit se bashku me ate te trupit???? A jane eksplozive apo implozive?


  upload_2017-1-3_13-22-5.png
   
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për t'a mbaruar kurrë rrugën tënde.
   
  joetisti_ likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ...nje dite do te takoheshim diku si anetare te forumit, te gjithe, do ta kishin me hak tapat e shampanjes te kercenin zhurmshem sa andej-ketej...
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Imagjino kur u prish dhe elita....

  Horror në Këlcyrë

  Një ngjarje horror ka tronditur Këlcyrën sot, ku një 30-vjeçar me probleme mendore i ka prerë kokën një 66-vjeçari.

  Eh mor Naim.
   

Shpërndajeni këtë faqe