nga keshillat e djallit

Diskutime tek 'Letërsia' filluar nga crazy, 5 Apr 2004.

 1. crazy

  crazy Primus registratum

  nga keshillat e djallit

  nga keshillat e djallit te dia celev,nje pershkrim i realitetit me pak fjale e me nje shprehje te vetme.a e keni lexuar e nqs jo jua keshilloj ta lexoni sa me shpejt,eshte vertete fantastik,e nqs po shprehuni e thoni c'te doni. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  ja disa prej keshillave te djallit:

  "duke ecur ne rruge pashe nje alamet guri ku qe shkruar:me kthe nga ana tjeter.me shume mundim ktheva gurin dhe nga ana tjeter lexova:tani me kthe perseri nga ana tjeter qe te tall edhe nje budalla tjeter si ty."

  "vajza dhe gra!ju mund te fitoni simpatine e shefit ne rast se cdo dite e me shume zhvisheni nga paragjykimet ...dhe teshat e teperta"
   
 3. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  te gabosh eshte njerezore,t'ia hedhesh fajin te tjereve akoma me shume

  puna nuk ka vrare askend,po pse te rrezikojme?

  ja fusni kot kur thoni se koha iken.zoteri!ikim vetem ne!koha mbetet!

  gra!sa me shume te futeni ne boten e burrave,aq me shume do te dashuroni...qente
   
 4. klevis_k.h.o

  klevis_k.h.o Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  Turpi eshte mekat i madh kunder dashurise...

  Kush eshte i mire per te gjithe eshte i keq per vete.

  Nese dikush rezohet njehere,jepini doren dhe ngriheni dhe nese rezohet perseri e ka hak te braktiset.

  A po shkon tek grate? Mos harro te marresh kamxhikun me vete...

  Grate nuk dashurojne ata qe behen cope per to,por ata qe dine ti udheheqin ato.

  Femrat kane vetem nje ruge per te na bere te
  lumtur,ndersa dine 100 menyra per te na e nxire jeten.

  Me mire te biesh ne duart e vrasesit ,se ne enderrat e gruas epshore...
   
 5. kaprollja

  kaprollja Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  Nese dikush ju qendron larg,ju mund te ngushelloheni me faktin qe edhe atij dikush i qendron larg.

  Falenderoni zotin qe nuk i lexoni dot mendimet e njeri tjetrit,sepse do te kishit mbetur pa miq.

  Mos i beso sentences "Njih vetveten".
  Provoni te njihni veten e do te merni arratine..

  Ne grindjen mes teje dhe gjithe botes, mbani anen e botes..
   
 6. DEVIL-girl

  DEVIL-girl Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  Fiks sikur ti kisha dhene une ato keshilla... :thumbsup: :smash:
   
 7. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  dashuroni tere jeten e kurre s'ka per t'ju ardhur deshira per tu martuar.

  armikun tuaj e falni vetem kur e shikoni te varur.
   
 8. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  he mo do shkruani apo jo ju? :confused:
   
 9. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  Ca te shkrujme?
   
 10. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  ndonje keshille djalli pra
   
 11. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: nga keshillat e djallit

  Mire pra!!! Me qe doni keshilla..... vendosa t'ia u jap.... JU PYESNI==========>UNE PEGJIGJEM
   
 12. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  kush je ti?se me the qe je personazh publik e jam kurioze te di kush :confused:
   
 13. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: nga keshillat e djallit

  une jam gjashta e shqiptuar tre here, jam ai qe ne kete teme shprehet lirisht, jep keshilla... ti do ndonje mendim sere?! :devil: :devil: :devil:
   
 14. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: nga keshillat e djallit

  po :devil:
   

Shpërndajeni këtë faqe