Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga jack, 20 Nov 2002.

 1. jack

  jack Primus registratum

  Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  :rolleyes:
   
  kacurrelsja... likes this.
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  Nga dinjiteti, nje njeri pa dinjitet eshte per tu meshiruar, me mire te mos jete....
   
  kacurrelsja... likes this.
 3. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  Dy gjera, e para jam krenare per ata qe jam, e dyta atletika!
   
 4. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  Sdo hiqja dore kurre nga njerezit e respektueshem. Do i nderoja deri ne vdekje sic me nderojne mua, miqesia e vertet reflekton respektin me perfekt qe mund te ekzistoj....

  Respect ain't nothing else but mind lover....
   
  kacurrelsja... likes this.
 5. Approximate Mood Swing

  Approximate Mood Swing Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  nga ajo
   
 6. LEA

  LEA Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  .....nga te qenurit UNE!
   
 7. brunilda dervishi

  brunilda dervishi Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  sdo te hiqja dore kurre !!!!
  dashurine per vendin tim /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. oneo

  oneo Forumium praecox

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  nga melankonia ime
   
 9. lost in love

  lost in love Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  nga cfare jam munduar te arrij dhe nga ... endrrat /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. Sara

  Sara Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  Nga familja! Dhe te gjitha gjerat qe u permenden me lart.
   
  kacurrelsja... likes this.
 11. thoughtless

  thoughtless Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  ... nga deshirat /pf/images/graemlins/smile.gif
   
  kacurrelsja... likes this.
 12. astrit

  astrit Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  nga sexi
   
 13. Ema

  Ema Goddes

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  Nga besimi /pf/images/graemlins/smile.gif .
  Kurre!
   
  kacurrelsja... likes this.
 14. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  --------------
  Nga besimi ne vetvete??!!

  P.s.ai s'duhet humbur KURRE!
   
  kacurrelsja... likes this.
 15. Ema

  Ema Goddes

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  ...Te Zoti,
  nga Ai burojne te gjitha /pf/images/graemlins/smile.gif !
   
 16. nushiii

  nushiii Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  nga familja,nga gjyshja ime sidomos!e di qe deri sa te mund te jetoj ajo do jete pika ku une do kem vend te mbeshtes koken, pa patur friken e moskokecrjes!
  nga e verteta...kurre!
  nga dashuria- asnjehere!
  [ QUOTE] [/QUOTE]
  ama,e fai quel' che vuoi!
  ama e tuto il resto e nulla!
   
 17. shush yo

  shush yo Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  ........nga endrrat.
   
 18. gesti

  gesti Primus registratum

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  besoj se ne kete jete sja vlen te heqesh dore nga dy gjera e para e dote ishte $ dhe e dyta Egoja
   
 19. Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  Besimi
  Te qenurit vetvetja
  Futbolli
   
 20. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Nga se nuk do te hiqje dore kurre?

  s'do te hiqja dore nga jeta...te jetoja!
  une me deshiren time nuk do ta mbaroja kurre ate.
   

Shpërndajeni këtë faqe