ngjyrat..

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga kacurrelsja..., 19 Jun 2017.

 1. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  cila eshte ngjyra juaj e preferuar???
   
 2. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  Po filloj
  Adhuroj ngjyren jeshile..
   
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  e blertë
   
  Last edited: 20 Jun 2017
 4. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Rozë... por jo tek vetja.
   
  kacurrelsja... likes this.
 6. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Gri
   
  kacurrelsja... likes this.
 8. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  portokalli
   
 10. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  e vetmja ngjyre qe nuk me pelqen.. :(
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  limoni
   
  kacurrelsja... likes this.
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kalter
  Roze
  Blu
  Verdhe
  Bardhe
  Kuqe
   
 13. MrCool

  MrCool Oldschool

  Turquoise
  Gri
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'iu nda nje here El@-s ky Strategu ! :) El@, kujdes se po te shikon nga poshte ! :p

  trendafili
   
 15. MrCool

  MrCool Oldschool

  Mos shpif mor.. se e kam molle te ndaluar

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ngjyra e thanes
   
 17. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Kam vene re se shume njerez te shquar te skenes dhe ekranit kur intervistohen vihen ne poziten e pyetjeve zjarr ose pyetje-pergjigje te shpejta. Ne mendjen e tyre sa me shpejte te pergjigjen aq me te zgjuar, inteligjente ose vetenjohes jane.

  Personalisht mendoj se mungesa e nje pergjigje eshte edhe pergjigjja me e mire. Nese dikush i pergjigjet shpejte te gjitha pyetjeve ka dicka qe nuk shkon. Nese isha mashkull dhe do te intervistoja dy femra me qellimin final te perzgjedhjes se njeres prej tyre ajo qe do te jepte pergjigje per mekaniken e makines apo per shume ceshtje te tjera qe jane adapt per meshkujt do te skualifikohej. Nje femer e tille eshte mashkull-femer (jo se eshte gje e keqe) por ulet nevoja e saj per marrdhenie (marr se kam nevoje dhe jap se kam ne xhep) dhe ngrihet shansi i nje braktisjeje. Balanci midis varesise dhe pavaresise ndahet nga nje qime floku.

  Per sa i perket ngjyrave une do te thoja. Nese ne nje ambjent plot ar dhe flori dhe argjend do te shihja dicka prej balte te cfaredolloj ngjyre ajo do te ishte dhe gjeja me e bukur ne ate moment. Eshte ngjyra me e rralle ne nje det ngjyrash. Atje vete syri. Ne ate moment ajo eshte me e bukura. E njejta eshte e vertete nese do te permbysja situaten.

  Te gjitha gjerat kane vlere dhe jane te bukura. Ne momente te caktuara dhe situata te caktuara.

  EK
   
 18. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Portokalli :p
   

Shpërndajeni këtë faqe