Nicki Minaj e xhelozon Iggy Azalean

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 7 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  I dashuri i Iggy Azaleas, Nick Young, mendon se rivalja e saj e top listave, Nicki Minaj, e xhelozon shumë.
  Reperja australiane e cila filloi lidhjen me basketbollistin e LA Lakers një vit më parë vendosi që të çojë romancë në një nivel tjetër pasi ata tashmë edhe jetojnë bashkë dhe ai madje ka filluar ta quajë atë “zonjë”.

  [​IMG]

  Sipas burimeve të mediave amerikane, Iggy është shumë e lumtur me basketbollistin dhe mezi ka pritur të bashkohet me të.

  Nga ana tjetër Nick Young e ka mbrojtur të dashurn e tij, pas kritikave të Nicki Minaj.

  [​IMG]

  “Iggy po bën gëjra të mëdha dhe kjo po i frikëson njerëzit. Ajo nuk do të ndalet. Ajo është numër 1. Si do ta ndalni? Ajo është në maje tani për tani dhe natyrisht se do të xhelozoni”, u shpreh Young.

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe