Nino Xipolitas - Kengetar Grek

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga andi, 30 Jul 2003.

 1. andi

  andi Primus registratum

 2. andi

  andi Primus registratum

  Re: Nino Xipolitas - Kengetar Grek

  Me ndihmen e Albforumistave i gjeta kenget qe kerkoja.

  Faleminderit MISS PARKER.
   
 3. AnilaM

  AnilaM Primus registratum

  Re: Nino Xipolitas - Kengetar Grek

  Nje komshia ime greke ketu ne u.k ,ka kutin nova qe kap te gjitha stacionet greke,ku dhe pata rastin te shoh fame academy gr, ku pjestar ishte dhe nino ,pavarsisht se nuk fitoi,dhe para ca kohesh me dha cd-in qe kishte nxjere,te cilen jam dhe duke e degjuar tani.
  ne cd ishte shkruar NINO
  www.parea.net.
  provoje nje here ,por ne qofte se nuk di greqisht kot sa ti hysh k`saj pune,pavarsisht se mua po me pelqejne kenget qe ka nxjere(kam jetuar per disa vite ne gr dhe e di kete gjihe)
   

Shpërndajeni këtë faqe