Nje emer per picerine time.

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Ajatollah, 27 Nov 2005.

 1. Kenti

  Kenti Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Piza fantasy.
  Shokut thuji jam tek fantasy dhe mos e diskutoni me /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Like A Virgin


  [/ QUOTE ]

  deri ne momentin qe e ka prek b*tha e kuzhinierit, kshu dora desha me than /pf/images/graemlins/laugh.gif

  se ti e din at shprehjen, "e paske ba si me e pa ba me b*th" /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  emrin simas meje venja : "Piceri Tundimi" me kyt rast hap edhe noj telenovel /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Ne mos gaboj the qe do me hap picerrine ne (elbasan?)
  Per mu veja thjesht dhe sakte emrin


  EL-Pizza.

  Me 1 fjale emrin e qytetit+mallin qe shet ne dyqon

  Easy and te gjithe mund ta fiksojne emrin....Hajt pra paci orreks te modh populli elbasonlli
   
 4. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Carpe Diem ( me kete emer do nenkuptosh : ju njerez qe kaloni perpara lokalit, perfitoni nga rasti te hani nje pizza te shkelqyer, apo te kaloni nje ore te kendshme mes sherbimeve dhe ushqimeve qe ne ofrojme... )

  [/ QUOTE ]

  Carpe Diem eshte lokal ne Tirane afer Drejtorise se Policise.
  Mgjse s'ma do mendja qe ende s'ja ke gjet emrin, une po shtie nje here kot ne ajer: Pizza Eureka.
  Po te duash te dergoj dhe nje material marketingu, nese te nevojitet.
   
 5. Ajatollah

  Ajatollah Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Emrin se kam gjet akoma.Po ma dhe ate planin e marketingut ke qen njish.
   
 6. Legjionixx

  Legjionixx Forumium maestatis

  Re: Nje emer per picerine time.

  Pizza Pasta Ciao, /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 7. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Verja mo Kalbesira dhe do jesh 24 ore ne dite plot me krima [​IMG][​IMG]
   
 8. ARJELA

  ARJELA Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  hej sikur ma bukur tingellon

  Piceria ArjeLA /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Nje emer per picerine time.

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  hej sikur ma bukur tingellon

  Piceria ArjeLA /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wub.gif

  [/ QUOTE ]


  PO Pse e Arjele Ti do e Hapesh PIcerin e ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. 8u

  8u Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Live Pizza (me varet se si ki vendin)
  Pizza Connectio (Se Bashku)
  Pizza &amp; basta Mundesh me perdor si Logo (&amp;)
  Discovery Pizza (Zbulim i pizes)
   
 11. nikson

  nikson Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  per mua venja ''Campino''
   
 12. nikson

  nikson Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  hi
  me fal pashe qe kishe hape nje teme per picerine qe ke deshire te hapesh ne elbasan.Jam cik i interesuar te investoj edhe une ne shqiperi pse jo te hap nje piceri si ti,nuk ka rendesi cfare qyteti por kisha dashur te flas me ty nese mundesh pasi kam deshire per pak informacion.Nese mundesh me dergo emailin.
   
 13. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  piceri Poti
  piceri Dylberi


  pastaj varet se ku do e hapesh..ps:piceri gjurma e mushkes ose kroi i kalit.
  piceri Zaranika.


  piceri Hajt ke lala.(ose te keqen lala)

  piceria Rrapi.
   
 14. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Nje emer per picerine time.

  Napoli Mania, nga vendi i lindjes se pizzes
   
 15. emg

  emg Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  <font color="green">emer picerie ... provo me : pit stop eshte emer qe e kane edhe te tjera piceri po nuk e di a ka ne qytetin tend.
  deri me sot piceria me emer me te veçante qe kam pa eshte piceria qe kam poshte pallatit
  quhet : pizzeria senza nome
  dmth edhe ne shqip nuk do i binte keq
  PICERIA PA EMER
  nese nuk te pelqen atehere do te te gjejme n je emer tjeter
  gjithsesi suksese ne biznesin e ri</font>
   
 16. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Pizzeri ALBNETWOK /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Shtepia e Kerpudhes.

  normalisht kerpudhen duhet ta kesh proioritet e specjalitet.

  si embleme veji ate krimbin qe ka pas tymos mbi kerpudhe ke "Liza ne boten e çudirave" se s'ka rob mos ta pelqeje.
   
 18. vieux_et_moche

  vieux_et_moche Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  pizzeria "ERDHE...DO VISH PRAPE"
   
 19. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Nje emer per picerine time.

  Piceria " Buke e kryp e zemer"
   
 20. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Nje emer per picerine time.

  PIceri e Papame...
   

Shpërndajeni këtë faqe