Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Sulo_Kapedani, 8 Nov 2002.

 1. Sulo_Kapedani

  Sulo_Kapedani Fillestar

  Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Ju lutem postoni emra te bukur shqip[tar per bebin time. ju Faleminderit.
  P.S me duket eshte djale hihihiih :cool:
 2. Ema

  Ema Goddes

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Ciao dhe urime per bebin.
  Mund ta quash:

  Alban
  Drin
  Joni
  Ilir
  Adjon(adriatik dhe jon)


  kaq s'maj men mo
 3. Ema

  Ema Goddes

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Arber /pf/images/graemlins/smile.gif
  Ky me pelqen...
 4. Sulo_Kapedani

  Sulo_Kapedani Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Ema flm per urimin edhe ne koken tate se shpejti /pf/images/graemlins/wink.gif
  Te flm edhe per emrat ishin te bukur.
 5. Guest

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Rrebeli te te rroje djali:

  Ermal
  Ardian
  Erjon
  Valon
  Dritan
  Fatmir

  Me jete te gjate
 6. Al-Punk

  Al-Punk Lurk Moar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Armant mo /pf/images/graemlins/smile.gif
  emer luftetari ilir /pf/images/graemlins/smile.gif Gjynah qe mu ma kane vu Armand /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
  The decatur likes this.
 7. jula

  jula Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Genti :thumbsup: , me jete te gjate!
 8. Diavolessa

  Diavolessa Anëtar aktiv

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Klajd , Kastriot, Elton ,Admir.

  Me jete te gjate.
 9. paradise

  paradise Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Fitor, Valon , Agon .
 10. Guest

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Taulant
 11. Ian

  Ian amos

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Daedalion
 12. Ian

  Ian amos

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  nuk ka shkurt /pf/images/graemlins/smile.gif
 13. mostro

  mostro Anëtar aktiv

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  drini
  olsi
  andi
  me jete same gjate /pf/images/graemlins/laugh.gif
 14. bebi

  bebi Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  gjon
  Mark

  Erik internazional qe me pelqen shume
 15. Yasemin

  Yasemin Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Bujar
  Altin
  Erblin
  Taulant
  Kreshnik
 16. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  AZEM.
  KRESHNIK.
  SALI.
  FLAMUR.
  AFRIM.
  FATJON.
  ERMIR.
  PO DESHE TE TREGOJ DHE EMRIN TIM.SE KAM SHUM SHQIPTARSHE PO ESHTE I VECANTE.
 17. lidi

  lidi Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  .....SOKOL
  PETRIT
  KASTRIOT
  ENKELED
  PAL
  LEKE
  GJOVALIN
  LLESH
  GJERGJ
  NDUE
  GEGE
  TOSKE
  BASHKIM
  FATMIR
  FATJON
  BESNIK
  ETJ.....
  NJE URRRRRA PER TY QE PO I JEP FEMIJES EMER SHQIPETAR( NA MORI MALLI TE DEGJOJME EMRA SHQIPETAR, JO SE E KAM NJE... POR....) /pf/images/graemlins/smile.gif
 18. zana_e_malit

  zana_e_malit Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  urime rrebeeeeeeeeeeeeeel. :rockband: Ju perqafoj fort te dyve. Kushedi sa bebi i bukur do dali se te dy jeni te bukur:)) /pf/images/graemlins/smile.gif ) Jam shume e gezuar per ty. Sa per emrin, vetem nje emer eshte me i bukuri ketu:) Drini po heheh nuk ja ve dot. Pse mo dy vellezer me emrin drini do quhen??E kupton vete tiiii :tipsy: Pastaj.. pse mo une ju martova une do je gjej edhe emrin e cunit ika tashiii:)) pacim te perqafoj fortt
 19. Lulishtja 1Maji

  Lulishtja 1Maji Anëtar aktiv

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Po qe cun, DJEP.
  Po qe goce, BARRIKADE.

  Si emer cuni edhe RREVOLUCION keq nuk do ishte. :thumbsup:

  Hajd me jete te gjate!
 20. moonlight

  moonlight Fillestar

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Rrebel, te te rroje djali!
  Emer: Ardian, Ilir, Enkelejd, Besar, Briken, Edlir, Elion.

Shpërndajeni këtë faqe