Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Sulo_Kapedani, 8 Nov 2002.

 1. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Urime ne rralle te par mor Rrebel per djalin, po akoma nuk e zgjodhe emrin? S'ma merr mendja se ka me shum emra shqiptar se kaq. Kur ta zgjedhesh na trego, se na le gjith diten duke shtrydhur trurin per gjetur emra te tjere. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 2. Ema

  Ema Goddes

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
  Na shkrive mer horr!

  P.s:rrebeli sa bukur te kesh beb,du ele une be /pf/images/graemlins/frown.gif !
   
 3. Sulo_Kapedani

  Sulo_Kapedani Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Ju felemnderoj nga Zemra te gjithve per emrat edhe per urrimet.
  Ju uroj te gjithve qe te keni sa me shpejt Bebin tuaj .
  Zana_malit si te ka vllai ? shpresoj te jesh mire edhe shkruaj nje e-mail ok ?
  Edhe njehere Flm shume te gjithve.
  Ne raste te tilla jua shperblefsha /pf/images/graemlins/wink.gif :thumbsup:
   
 4. zana_e_malit

  zana_e_malit Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  rrebel ku te te shkruaj, skam emeil. Ke humbur pa lene gjurme. Tashi... e kuptoj qe je pak i hutuar keto kohet e fundit po une emeilin nuk e kam ndryshuar, ate te vjetrin kam akoma:))Me shkruaj, se dua te di emrin e cunit: /me po vdes nga kurioziteti:) Edhe mos u huto kaq shume, se kshu jane kto gjona:) :cool: uaaaa vdeksha une per bebin tuj o zot:) /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Shifi keto:

  Adem | Agim | Agon | Agron | Alban | Albion | Aleksander | Alfred | Amet | Arben | Ardian | Arianit | Arjan | Arlind | Armanzi | Artim | Astrit | Aziz | Bafti | Bajram | Bardhi | Bardhyl | Bashkim | Bato | Bekim | Besart | Besim | Besnik | Betim | Bledar | Bledi | Blerim | Burim | Dalip | Dana | Daniel | Danjela | Dashmir | Denis | Dorin | Dren | Dritan | Ealem | Edmond | Eduard | Elton | Eni | Epidamni | Erald | Eri | Erion | Ermal | Ervin | Etrit | Fadil | Fatos | Ferrok | Feti | Fisnik | Fitim | Florian | Gazjon | Gazmend | Gent | Gezim | Gjelosh | Gjergj | Gjoka | Gjon | Gjynejt | Haxhi | Heldi | Hervis | Hilmi | Hysem | Hysni | Idlir | Igli | Ilir | Ilirian | Indrid | Jetmir | Jetnor | Jorgi | Juljan | Justini | Jusuf | Kadri | Kastriot | Klaudjo | Klodi | Kostandin | Kreshnik | Kristaq | Kristo | Kujtim | Kurac | Laert | Lejnar | Leka | Liridon | Lirim | Luan | Lulzim | Majlind | Maklen | Mark | Martijn | Meely | Mentor | Mergim | Milie | Mirand | Mirdon | Mirjan | Misin | Moikom | Muhamet | Muharrem | Naim | Nasi | Nik | Nikoll | Nikolle | Nuhi | Nusret | Oni | Pajtim | Pal | Pandeli | Pandi | Pashko | Pellumb | Petrit | Pullumb | Qamil | Qemajl | Rrustem | Sabit | Saimir | Sali | Sefedin | Shaban | Shkelqim | Shpetim | Skender | Skerdi | Sokol | Tie | Toni | Uran | Valon | Vasfi | Veton | Vilma | Xhevat | Yahir | Yll | Ylli | Ysni | Zani | Zini |

  Urime per Bebin, nqs eshte vajze na thuaj...
   
 6. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Shiko edhe kete faqen e AlbaniaOnLine, kishte shume emra cunash, po ben mire te marresh nje dite pushim ti shikosh te gjithe /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

 8. Guest

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Ne (apo ndoshta vetem une)e mora/em per granted qe baby eshte djale. Djale eshte mo Rrebel (ndjese per vonesen e pyetjes)?
   
 9. holtienka

  holtienka Forumium praecox

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Eri, Indrit, Henri, Endri.
   
 10. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Henri emer shqip!?
  Ok, Michael, Ulrich, Peter, Tommaso, Pierpaolo, Wolfgang, George, dabelljubush.

  Alban
  Saimir
  Besnik
  Afrim
  Gezim
  Ardian
  Genti
   
 11. nese nje dite...

  nese nje dite... Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Te lumte NeverAlona ska nevoje te te shkruajme emra te tjere Shqipetar mjaftojne ato qe ke shkruajtur :thumbsup:
  ..........................
   
 12. Sulo_Kapedani

  Sulo_Kapedani Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Neveralone eshte Djale! Te pakten keshtu na tha ajo mjekja qe e pa ne Eko " 99 % tha eshte djale" eheheh sa kam qesh une se pse nuk e tha 100 % ? ?!! /pf/images/graemlins/smile.gif nejse keshtu e ka mjeksia ....
  Por sido qe te jete ai eshte bebi i pare edhe dihet se sa duhet femija i pare:)
  Ju faleminderit per ndihmen.
  pafshim. :cool:
   
 13. Katja

  Katja Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  O Rrebeli tju rroje cuni pare, tjeter here me cupe ! /pf/images/graemlins/smile.gif te te them dy emra : Gjergji edhe Arbi , jane emra shqiptare, sh te bukur dhe tamam per bebe te bukura /pf/images/graemlins/tongue.gif Urime
   
 14. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  te rroje e me jete te gjate
  ERION(ky eshte alamet emri)
  DRITAN
  KUJTIM
  ARBER
  BLEDAR
   
 15. qershia

  qershia Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  -alvi
  -sokol

  kaq i her periher, kollajxhe thuj nuses (se vallaji ti me ket punen e emrit i bi sikur bon sehir, po ajo e shkreta thuj..)
   
 16. Felix

  Felix Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  1. Xhevdet
  2. Kasem
  3. Nari
  4. Tarzan
  5. Sadik
  6. :confused:
  7. Rrapush
   
 17. mars

  mars Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Qershie me te vertet emer shqiptar ai sokol dhe emer i bukur,dhe alvi por nuk e di sa Shqiptar eshte.
   
 18. marko

  marko Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Un kom pas njoft nji me emrin Alvi, baba atij e kishte emrin ALi, dhe e joma VIollca, pra emer me shtesa e me arna kishte.
   
 19. qershia

  qershia Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  eh
  po ate alvin e lidhen mas i bambuje (lol)
   
 20. marko

  marko Primus registratum

  Re: Nje emer shqiptar per bebin tim ;)

  Sikur me pas qen Kiri i Semiramides se Babilonis.
   

Shpërndajeni këtë faqe