Nje Keng (muzik) e bere nga un

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga the king, 11 Feb 2014.

 1. the king

  the king Forumium praecox

  Ne keng e bere nga une
   
 2. the king

  the king Forumium praecox  Ket muzik e kam bere te gjithen ne pc pa qen nevoja te studioja
  Ishte mje sfide personale e imja dhe besoj se ja arrita
  Se ndonje don te di me gjat mund ti pergjigjem per aq sa di.
   

Shpërndajeni këtë faqe