"Nje kenge per anterin siper teje"

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 29 Mar 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Gjej nje kenge ,degjoje mire dhe pershtatja natyres se anetarit qe ka postuar i fundit,dmth
  anetarit siper teje ~
  Psh ke siper nje tip melankolik,pershtatii nje kenge te atille,
  ke nje tip te qejfit ne postimin siper,ashtu pershtatja kengen,,,
  Le te fillojme ''lojen'' ...
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  filloje ti e para qe te dime te veprojme edhe ne.
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ok,,,Per ty sweety plot energji & zjarr...~:D
   
  florida and Sweety like this.
 4. draizer

  draizer Forumium maestatis

  per ty siper......


   
  florida and Sweety like this.
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per megin?
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per megin.
   
  florida likes this.
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per draizerin.
   
  florida likes this.
 8. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ...per ty vetem per ty.....

   
  florida likes this.
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  flm.
   
  florida likes this.
 10. draizer

  draizer Forumium maestatis

  eshte me pakta qe mund te bej per ty.....
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  pse cfare mund te besh tjeter?
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida and draizer like this.
 13. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ate qe do te pelqente edhe ty.....
   
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po ku jeton ti?
   
 15. draizer

  draizer Forumium maestatis

  per ty....


   
  florida and Sweety like this.
 16. Megg

  Megg Carpe Diem


  per drazier' :D
   
  florida, draizer and Sweety like this.
 17. draizer

  draizer Forumium maestatis

  flm...MegiB....

  kjo per ty.....
   
  florida likes this.
 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  Flm draizer kete e degjova dje per here te pare ne radio dhe me pelqeu shume...~
  :D
   
  florida likes this.
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une e kam degjuar shume here,neper mbremje sigurisht por edhe ne net.
   
  florida likes this.
 20. Megg

  Megg Carpe Diem

  @Sweety
   

Shpërndajeni këtë faqe