"Nje kenge per anterin siper teje"

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 29 Mar 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Thanks por ne telefon nuk hapet.por me mjafton shkrimi yt dhe qe je duke menduar per mua
   
 2. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ....per zemren ....


   
  Sweety likes this.
 3. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 5. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kjo keng per Sweety el
   
  Hope and Sweety el like this.
 6. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kjo keng per Megg
   
  joetisti_ and Sweety el like this.
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 8. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

 9. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  Sonia007 likes this.
 11. draizer

  draizer Forumium maestatis

  per zemren....

   
  Sweety el likes this.
 12. dr love

  dr love Locus omnem

 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 14. dr love

  dr love Locus omnem

 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Te pelqeu eee
   
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  Si thua ti?
   
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Nuk e di mbase ...
   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem  edhe kjo e bukur lexoi vargjet ...
   
 19. dr love

  dr love Locus omnem

  e di permendesh ARDITI vargjet e Driteroit me duket
   
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

Shpërndajeni këtë faqe