"Nje kenge per anterin siper teje"

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 29 Mar 2011.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  ma thuaj!
   
 2. Shaban Cakoli

  Shaban Cakoli Forumium praecox

  ah moj zemer,Meda
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dr love likes this.
 4. dr love

  dr love Locus omnem

 5. Hope

  Hope dans ton coeur

 6. dr love

  dr love Locus omnem

 7. dr love

  dr love Locus omnem

 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mo me ver kenge se si shof dot te celja...
   
  dr love likes this.
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  shofi neser
   
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  I pashe me pelqejne ...
   
  dr love likes this.
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  sot jam ne levizje..nuk degjoj dot asnje.
   
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Leviz leviz se puna keto gjera ka ...
   
  dr love likes this.
 13. dr love

  dr love Locus omnem

  eshte nje vape..qe me vdiq.
   
 14. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Lum si ju ketej eshte shume fresket ...
   
 15. dr love

  dr love Locus omnem

 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 17. Megg

  Megg Carpe Diem

 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  per vete dhe njeren ;

   
  dahlia likes this.
 20. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe