"Nje kenge per anterin siper teje"

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 29 Mar 2011.

 1. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!


  j 'addddddoooooooooooore! shije te mire muzike bravo! 10 pike! :)
   
  Hope and Hektor12 like this.
 2. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  eh me fal se e di qe une s 'jam njera por kjo Kenga eshte kryeveper!
   
  Hektor12 likes this.
 3. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  kush eshte kjo njera moj ... se tashi e pashe ...
   
 5. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  hi! une se di se kush eshte njera e jote; por e di qe s ishte per mua :)
   
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  e kush na qenka meqe dinke shume gjera.. e vura per qef tim se pari ...pastaj kush e pelqen e pelqen ...
   
 7. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  ore me fal, une po te shkruaj qe se di... se s 'kam nga ta di! (dhe per me teper s 'me intereson )... une pashe kengen te cilen e komentova me nje fjale! "j' adore"... ne fund pashe qe ti ja ke dedikuar vetes dhe dikujt tjeter! per te mos pat keqkuptime te shkrova me pas, qe... e di qe s 'ma ke dedikuar mua ! kaq!
   
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Oh sorry per kete keqmoskuptim ... my bad ... sorry ...
   
 9. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  :) i ke la syte?
   
  Hektor12 likes this.
 10. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

   
  Hope and Hektor12 like this.
 11. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  eehhh po po mengjes akoma se lexova mire kam nevoje per ca mesime shqipeje po me duket se po e harroj ...
   
 12. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  per vete totalisht;

   

Shpërndajeni këtë faqe