Nje tjeter stuhi foto te nxehta nga Kim Kardashian

Diskutime tek 'Moda' filluar nga SNAP, 4 May 2015.

 1. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Kim kardashian po bohet gati te nxjerr ne treg librin e saj te fotove. "Selfish", ne te cilat ajo ka perzgjedhur
  Selfiet e sajt me te nxehta. Dhe duke gjykuar nga keto foto mund te themi se libri i fotove do te jete nje tjeter
  stuhi nga Kardashian.:p
  kimi2.jpg kim.jpg
  Gazeta Tema :bang::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::llastica::bang:
   
  AlbiPg likes this.
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Do Kisha bêre fame me shume se kjo picirrukja, nese do shisja fotot e Mia :D

  Me te bardha edhe kjo .. :S
   
  joetisti_ likes this.
 3. SNAP

  SNAP Papirus rex

  mi shit mua si fillim lol:p
   
  joetisti_ and AlbiPg like this.
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  mi shit mua si fillim lol:p
   
  AlbiPg likes this.
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Se ke gje kuleten .. Ti :p
  Po flas per serioz biznes une , Jo cikerrima forumi :p
   
  SNAP likes this.
 6. SNAP

  SNAP Papirus rex

  :p:pok shefe:p:p grise ne gjysme foton aq kemi takatin me e ble:p:D
   
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ksaj marshalla i qofte :)
   
 8. Universal

  Universal AnonymouS

  Kjo nuk krijoi fame sepse eshte e bukur por sepse realizoi nje video hot dhe per shkat te trupit e fineses se saj beri buj si edhe Paris Hilton etj etj..
  Ti je ne gjendje ta konkurosh?
   
  Dreamer likes this.
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nje gje do ju lutesha, mos e provokoni Zanen :D
   
  joetisti_ and -Zana- like this.
 10. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Pa qene nevoja per video fare .. Vetem me fotot :D
  Kur kjo e ka nisur kte zanat nuk ka qene ne kte forme ... Tani shumicen e ka nga plastika . Ndersa Paris Hilton , vjen nga familje e pasur nuk ka pasur nevoje per fame.

  Hapeni nje Instagram ne emrin tim, dhe ta shikojme .. :D
   
 11. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahahahahahhaha , a ju thash :D
   
  -Zana- likes this.
 12. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Femrat kur skam me cte japin per fame jane te gatshme te paguajne cdolloj kostoje. Madje dhe ate te qenurit qesharake dhe objekt bisede..
  Ku i dihet kjo ndoshta eshte motoja/qellimi tyre i vetem ne jete lol


  Injorance sdi cte them tjeter per kete dhe fenomenin qe ka prekur masen:):D
   
  kacurrelsja..., Mirabel and Thamina like this.
 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Teper e sakte!
   
  kacurrelsja... and Almaa'95 like this.
 14. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Kur ta bejne moralin Shqiptaret , me duket shume qesharake. Lol
   
  Dreamer likes this.
 15. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  leri llafet dhe vepro :D
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kjo Kim eshte per t'u lepire si akullore...

  pse na ofendoni ne qe na pelqen te shfaqni gjithe feminitetin?
  mashkulli nuk e pelqen femren me breke sepse keshtu ia ka mesuar dikush por natyra ia ka futur ne gjen. Prandaj po deshet te luftoni ju qe beni sikur jeni kunder, luftoni as me shume e sa me pak, natyren.
   
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ku e pe ofendimin ti mo?
  Une ketu me te drejte gjykoj kur shoh dicka qesharake te te till niveli.
  Per pjesen tjeter ju meshkuj jeni, te tilla gjera doni qe te kenaqni "Natyren" tuaj :p Ju lumte juve lol.
  Ideja ishte te tregoja neverin qe ndjej ndaj ketij fenomeni. Femra eshte FEMER, duhet te kete Klass e per me teper Respekt per veten.

  Pastaj meqe na permende feminitetin, ca quan ti feminitet dmth breket, une i quaj vulgaritet. Kshu qe jep mendimin tend dhe mos u kap tek i imi. :) puç
   
  kacurrelsja... and joetisti_ like this.
 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me pelqen Alma se "puç" gjithmone ne fund :D
  Tregon shume feminilitet :D
   
  kacurrelsja..., joetisti_ and -Zana- like this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po timin dhashe, vetem u kapa pak te breket e tua, ops te shkrimi yt se me hutoi kjo puthja qe me erdhi te buza kur ne te vertete ti ma nise ne faqe :spec::D

  Po ate thashe, te kunderten tende. Dhe nuk po e perserit per te ndryshuar mendimin ty, por s'mund te jete vulgaritet. Mund te dale dhe mashkulli me breke dhe te kenaqe femrat, por nuk i shkon hic. Femra me breke nuk eshte gje tjeter vecse veper arti nga duart e natyres kur ka qene ne momentet e saj me te mira.

  kete kur doni te na i mohoni, ndiemi pak te ofenduar. 'Jeta s'duhet marre shume seriozisht. Askush s'do te mbetet gjalle pas saj'
   
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Kapitalizmi do b*** të mëdhaja!
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe