Nje tjeter stuhi foto te nxehta nga Kim Kardashian

Diskutime tek 'Moda' filluar nga SNAP, 4 May 2015.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  haha.

  s'e diskutoj qe cdo femer do te dukej bukur ashtu si Kim, por ato qe e marrin persiper ta bejne kane edhe art ne shpirt qe del aq bukur. Mund te dale nje b*the madhe, b*the bukur, por s'e jep efektin e nje profesionisteje.

  Ndonese mashkullit te dashuruar i duken me te bukurat ne bote b*thet e asaj qe pelqen. Dhe ne kete rast Kim i duket fillestare.
   
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit


  Eshtë bëre e famshme thjesht sepse ka bërë një video porno dhe kaq.
  Pra për komercialitet!
  Po ky komercialitet ka një ndikim tek shtremberimi i modeleve shoqërore që ofrohen përmes promovimet të antivlerave
  që sjell media për audiencen.
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ky fenomen qendron liora, por me beso se rastesia nuk sjell dicka qe mund ta quash perfekt, pervese ne raste shume te rralla. Edhe te besh porno, film, duhet talent. S'behet kollaj jo, me beso. Pra qe te dale bukur e kam fjalen.

  nese antivlere do te thote pavleresi, s'besoj se qendron si koncept. Nese media ia del ta bej nje jovlere vlere, atehere i duhet dhene haku se eshte super e afte, por s'mund te jete keshtu. Asgje asnjehere s'merr dicka qe s'e meriton.
   
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  I vetmi prb qe kam me Kim, eshte se pothuajse c'do gje e ka plastike... por s'kam asgje kundra se c'fare ben me trupin e saj, del me breke apo ba breke . Business means business . lol
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  gjithmone keta stilistat e gjejne nje veshje intime qe e ben te kendshme daljen ne publik. Kur t'u mbaroje fantazia, qe s'e besoj se ndodh, athere do te filloje pabrekesia. Do Zoti u mbarofte fantazia :)
   
  Dreamer likes this.
 6. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Hello Kim :p
   

Shpërndajeni këtë faqe