Njeriu i spartakiadave e manifestimeve

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Renea88, 17 Jul 2004.

  1. Renea88

    Renea88 Primus registratum

    Njeriu i spartakiadave e manifestimeve

    Duke kujtuar sportistet e trajneret tane me vjen ne mend emri i trajnerit Petrit Qendro i cili ishte dhe krijuesi dhe organizatori gjeni i ushtrimeve te manifestimit e te parakalimit ne hapjen e Spartakiadave e ne bulevar per 1 maj e 29 nentor.Kush nga ju e ka patur rastin te jete ne ushtrimet e parakalimit apo manifestiemt.Mbresa qe keni nga to????
     

Shpërndajeni këtë faqe