Noizy ft Zanfina Ismajli

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mirdita, 23 Jun 2013.

 1. princ

  princ Valoris scriptorum


  jo tani e kuptova
   
 2. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  por a e di ti se scardasco eshte vali corleone?!!!!:)
   
  Ildri likes this.
 3. princ

  princ Valoris scriptorum


  ky qe esht i regjistruar ketu a
   
 4. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  po por ky i ngjan vali corleone sepse mendon si vali corleone dhe i pelqen vetja shume
   
  Ildri likes this.
 5. princ

  princ Valoris scriptorum


  hahah mua sme pelqen hiq
   
 6. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  as mua fare.
   
  Ildri likes this.
 7. princ

  princ Valoris scriptorum


  a ja ki par tatujat sa palidhje
   
 8. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  nuk te kuptova si?
   
  Ildri likes this.
 9. princ

  princ Valoris scriptorum


  tatuja e valit a i ke par neper trup
   
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Per noizin kam respekt te madh sepse nuk ja haroj kurre sherbimin qe me ka bere deri ne Bruxelles. i jam mirenjjohes per gjith jeten !nuk jam fan i tiji por vertet eshte artist
   
 11. princ

  princ Valoris scriptorum


  a e ki par ti nojzy llajf
   
  scadarsko likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po ne vitin2011 ne Bruxelles aéroport dhe kam pi café!
   
 13. princ

  princ Valoris scriptorum


  si te quajn keshtu scadarsko a po ndryshe
   
 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Scadarsko n serbisht do thote Shkodra !
   
  dr love likes this.
 15. princ

  princ Valoris scriptorum


  a nuk je shqiptar ku jeton
   
 16. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  serbisht?!
  turp i madh,ti je serb
   
  princ and Ildri like this.
 17. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  e more vesh se ca tha ai?
  ai foli serbisht
  serbet na kane nxire jeten ne shqiptareve dhe kosovareve
  turp per scardasko
   
  lidra and Ildri like this.
 18. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ziveli albancima, jasam scadarliju iz scadru...... pozdrav sve srbima i albancima samo sa mir !
   
 19. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  Po ç'kenge eshte kjo.... :confused:
   
  scadarsko likes this.
 20. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Eshte prsh !
   

Shpërndajeni këtë faqe