Noizy ft Zanfina Ismajli

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mirdita, 23 Jun 2013.

 1. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Eshte nje kenge mahnitese.


   
 2. mirdita

  mirdita Papirus rex
  Ja vlene te degjoniii. ;)
   
 3. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Nese ke pak rrespekt mos i pershendet serbet dhe shqiptaret pernjehere,ne rregull.
  Ke pak rrespekte,jo te behesh nje njeri paedukate kuptovee.????
   
 4. dr love

  dr love Locus omnem


  jam shqiptar....jam shkodran nga shkodra...por midis serbve dhe shqiptareve..kte te fundit..se kuptoj mire...
  si e perktheva..apo ja kam fut kot?
   
 5. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ti je i njejtii person apo si ?????
   
 6. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Jo shum mir e perktheva,
  por te lutem nese ke pak rrespekt mos i permend tek temat e mija serbet,sepse nuk ai ke iden se cfare kan bere ne vitin 1999.!!
   
 7. dr love

  dr love Locus omnem

  E kam idene shume mire..po as ti ske te drejte te na ndalosh te flasim

  nese ndihesh e prekur....sta kam fajin une.....meqenese eshte tema jite..mbaje me shendet..yll fare si teme.
   
 8. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Faleminderit shum.
  Nuk kam ndermend te them asgje tjeter.
   
  dr love likes this.
 9. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  ja qifsha ropt atij qe flet ne serbisht duke filluar qe nga tashi e deri sa te jem ne kete forum
  serbet na kane shkerdhy ropt e familjes me 1999 dhe ju flisni serbisht
  ah ju qifsha ate zonje
  dr love dhe ti scardasko,mos flisni ne serbisht
   
  Ildri likes this.
 10. dr love

  dr love Locus omnem


  Te kam thon edhe nje here..mos merr kot si pushka jevgut.
  Te dish gjuhe te huaja eshte kulture..o injorant
  Nqs ty te kan shk......robt e familjes..mua s'me intereson..mu s'me kam bo gjo.
  Ti mu ate pune s'ma ben dot as me sy..e jo me te me afrohesh
  Ik..ore cun..se ke probleme me personalitetin..edhe mos me kerko falje prap..kur ta kuptosh gabimin..kesaj rradhe e dhive fare...mjer ti per ment e tua..
   
 11. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  po ca te dogji?
  une nuk te shajta ty por mua nuk me kane bere gje serbet por shokeve te mi po.
  Prandaj,kosovare shqiptare-jemi 1
  ti nuk e di se cfare te ka bere serbi -kosovareve
  une nuk kam probleme fare,te thashe qe jam radikal,ekstremist dhe rregullat e albforumit,ne gjuhet qe duhet te flitet jane anglisht dhe shqip
  te lutem zbato rregullat
   
  Ildri likes this.
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  E.di ti ca i bejne kosovaret shqipetareve jashte shtetit.??.nuk e di.
  Une nuk shkruajta..thjeshte u mundova te perktheja ca fjale...
  Po ajo qe the per mua ishte ofenduese.....

  Nejse.mos ja bastardojme me temen shoqes.tende..sa per dijeni...ajo eshte gjuha e babit tim..dhe e dua..pavarsisht..se nuk e di plotesisht..sepse kam nene shqiptare.
   
 13. Ildri

  Ildri Forumium maestatis

  o ti bisha,qetsohu dhe mos ke ik gje nga kopshi zoologjik?
   
 14. Ildri

  Ildri Forumium maestatis

  ke gjuhe serbe?
  se po e ndiqja debatin me vemendje por tani gjuha nene qenka sebrishtja?
   
 15. dr love

  dr love Locus omnem

  Kosovar..Shqiptare..nuk jemi dhe nuk do jemi kurre nje..sepse ja kemi me te futur njeri-tjetrit..(Qeverite...flas)
   
 16. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  po re
  ehh nga je me origjine ti?
   
 17. dr love

  dr love Locus omnem


  Jo..gjuha nga babai.....por femija meson gjuhen e nenes..shqip...
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  Jam nga Shqiperia..boll me kaq..
   
 19. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  ti qenke serbe
   
 20. dr love

  dr love Locus omnem


  E sheh sa trap je..beson cdo gje qe te thuhet pa e analizuar..

  Te provokova.sic ta kam bere dhe here te tjera..dhe ti gjithmone bie si peshk.
  Sa per temen u sqarova me hapsen e saj.skam pse te jap shpjegim ty.
  Thellohu pak ne gjykim..se do e hash ndonje dite o i zi..
  .
   

Shpërndajeni këtë faqe