Noizy ft Zanfina Ismajli

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mirdita, 23 Jun 2013.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  Te rafte pika.se ma nxorre gjumin...hahahahaaa.Naten darling.
   
 2. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  qysh do e ha keq une?
  thua qe do me rrafi ndonje?
   
 3. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  si je mire?
   
 4. dr love

  dr love Locus omnem

  Yll fare...po degjoj ora news...ti si je?.i shfryve nervat?
   
 5. dr love

  dr love Locus omnem


  Keshtu si kercen ti..si gjel..ka gjasa te ngjase.
   
 6. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  une nuk jam me nerva
  une jam keq
  nje sekond o teze,qysh do e ha keq une?
  ste kuptova ne komentin qe the me lart
   
 7. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  e ke gabim
   
 8. dr love

  dr love Locus omnem

  Ti sikur je i zgjuar..kur te jesh..mes shokesh..a ne ndonje ambient..ku di une..dhe te marresh flake kot..do qelloj ndonje hundelesh aty.qe do te te jap mesim..kuptove..bej stervitje me permbajtjen..
   
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  Tashi tezja do fleje..puc..naten..mendohu..se te kam psikologjisur qe ne fillim..prandaj s'merzitem me ty.
   
 10. princ

  princ Valoris scriptorum


  emrin e paska ne kuptim te srbishtes po le mos u mer me ta
   

Shpërndajeni këtë faqe