Noizy një këngë për Ledrin: “Nusen tënde ta ka ** krejt estrada, a po t’dhem tash o Ledri Gaga”

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Hank, 10 Jun 2012.

 1. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Reperi nga Shqipëria, Noizy, si duket nuk e ka ndërmend të ndalet. Lideri i grupit OTR ka lansuar një tjetër këngë dedikuar Babastars, por kësaj radhe në një bashkëpunim me Sekondarin.
  Kënga sigurisht se do të shndërrohet në një hit ndër fansat e Noizyt, por sigurisht se nuk do t’i pëlqejë asnjë prej anëtarëve të Babastars, e sidomos Ledrit.

  Në këtë diss, të cilit Noizy ia ka shoqëruar menjëherë klipin, mund të dallohet një repturë e ashpër me fyerje të rënda.
  Nusen tane ta ka qi krejt estrada yeh yeh yeh,
  A po t’dhem tash o ledri gaga ha ha ha
  Ju sjeni baba ju jeni krejt mama starsa,
  Kush o me ju Jan krejt pederasta,
  Me 1 Selam une thjesht ju plasa,
  Ai nuk ke diss ky asht diss mothafuckaaa,
  Ai tjetri qka Bo hunt operacion,
  Ti je pidh mothafuckaaa perdor celikon,
  Gheto gheto – gheto karit,
  Une zboj operacione mu kshu zoti m’fali,
  1 Selam prap nga I rrahuri,
  kallxoj menaxherit qe une ndysh t’ndaj,
  Prap per Cdo jav mke midis prishtines,
  Gishtin e mesit kur un Jom n’majt bines,
  Kejt grupin ta kapi shuplaka,
  Zini zin otr moda fucka,
  ku prek kurora del edhe flaka,
  double g army na jena tonelata,
  Ref:
  Dem pussy wanna gwan like dey know me
  Sekondari:
  Na jena otr per at a qe nuk e din
  U Bo koh qe Sjena pa tani po e ndjej largsin
  Nuk e di se ca po thojn kto o lord
  nuk e di se ca pon dun kto o lord
  Zemra ime nji fjal e mban ajo esht otr
  Jam me shokt edhe gjuj per te
  Nuk e di a ke nigju per kte
  Nuk kan shance tfusin xixa me na Nda
  Llapazanet le tfolin po kush I ngjon ata ?
  Se jena bashk ne bashk ne po shkojm nalt
  Thashetheme posht e nalt po ne rendsi Kurr si dham x2
  Se zguxon mem Lujt cunat se tthyhet hunda,
  Jan me miliona plumat zinnjo kujt I gjujna,
  Mos u fut ne mes te turmes se humb nga furtuna,
  Ska aventuraa se ju prishen aventuraat,
  Mi am a shottaa click clack bang,
  Na ngjon krejt bota na krejt bota na permend,
  Ktu fjalt e kota nuk kan vend as 1 moment,
  Na kena vepra kur Doni ne ktu na gjen


  Muaj më parë Noizy dhe Babastars ishin të përfshirë në një rrahje në aeroportin e Zurichut nga ku më pas nga beteja me grushte arena u zhvendos në anën profesionale duke i nxjerrë diss-a njëri-tjetrit.
   
 2. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  Po kto budallalliqe pse i thua ktu?
  Nuk lejohen fjalet e pista.
   
  mirdita likes this.
 3. Wii

  Wii Grupi i të moçmëve!

  Paska fansa? Wow, sa paska ec muzika anej nga ne! :D
   
  Sonia007 likes this.
 4. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  ca thua?
  une e urrej aq shume noizy saqe nuk ja duroj dot zerin e tij...
  eh ca fansa thote kjo.
   
  mirdita likes this.
 5. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Nuk e kishte me ty e kishte me Delirum dhe ishte me ironi!
   
 6. Slevin

  Slevin Forumium maestatis

  Emo mire, te verteten ka thene :)
   

Shpërndajeni këtë faqe