Nuk e shes time bijë

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Blendi, 5 May 2003.

 1. insane

  insane Guest

  Re: Nuk e shes time bijë

  shume e trishtueshme por..
  ja dhe 1 histori tjeter qe te kujton "Use that fucking condom!!!"
  edhe me gati-te-fejuarin-tend...
   
 2. buci

  buci Forumium praecox

  Re: Nuk e shes time bijë

  Hahahahahahha
   
 3. Guest

  Re: Nuk e shes time bijë

  mos tallni trapin o njerez se robt po vdesin e po merren peng ju e keni mendjen per muhabete pazzari <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 4. Cruel_Intentions

  Cruel_Intentions Primus registratum

  Re: Nuk e shes time bijë

  sa shum qe indinjohesh dhe ti o Gjeneralo? <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ti je dhe gjeneral , duhet te jesh ashtushe, kock e fort dmth...
   
 5. Guest

  Re: Nuk e shes time bijë

  Thashe une qe ka Koqe kanari plot <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
   
 6. pippo

  pippo Primus registratum

  Re: Nuk e shes time bijë

  Hej njerez kjo eshte nje histori shume e trishtme po me sa shof une kesaj nene i duhen pike se pari leke per te kerkuar te bijen le ta leme dhimbjen menjane e nuk e di ne se ndonje nga ju di ndonje menyre o sesi dhe ne antaret e ketij forumi mund ti japim ndonje ndihme ekonomike besoj se asnje nga ne pak euro te dhuruar na varferojme kur kesaj zonje i mungojne leket dhe per te udhetuar nuk e di çfare mendoni ju ::::!!!!!
   
 7. Guest

  Re: Nuk e shes time bijë

  <span style="font-weight: bold">VAJZA U GJET E BIRESUAR NGA NJE FAMILJE FRANCEZE</span> PRANDAJ MJAFT ME BUDALLIQET!
   

Shpërndajeni këtë faqe