Oooooooooo cpo i bejn kta forumit

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Narkomane, 4 Dec 2014.

 1. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  te nderuar administrator e moderator ju falenderojm per punen e pakushtuar qe beni per forumin
  por tek shkenca dhe jeta duhen te hapen tema per konspiracione dhe jo gjeegjeza e lojra tndryshme
  ju lutem ndihmoni per forumin sepse forumi esht shum i kendshem por antaret e kan ber skandal
   
  scadarsko likes this.
 2. Universal

  Universal AnonymouS

  Pershendetje!
  Pike se pari te ofroj te lexosh http://forumi.shqiperia.com/threads/si-te-ndihmoni-forumin.31989/
  nuk eshte e nevojshme te hapim tema per situata te tilla.

  E kuptojme shqetesimin tend dhe inisiativen pozitive per nje forum pa cuditje dhe pikepyetje. Do punojme me shume dhe syhapur per te kenaqur te gjitha pakenaqesite qe cdo anetar ka, dhe te bejme sa me te kendshem. Deri atehere kerkohet vetem durim dhe vetem durim.
   
  Almaa'95 likes this.
 3. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  ke tdrejt po tema esht e mbyllur tkeqen kshuqeun durim kam, po mos tkisha durim sbeja gjith kto postime
  gjithsesi flm qe ma shpjegove
   
  Mistrec likes this.
 4. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  nese je moderator nket forum lool ma ndrro pak pass e ad Narkomane se kom harru pas lool:D
   
 5. Universal

  Universal AnonymouS

  Pershendetje.
  Nuk kam access per kete nderhyrje por te sugjeroj te shofesh email qe je rregjistruar.
  Kliko Forget dhe password dhe automatikish te shfaqet nje tabele e cila shfat email qe te percakton per tu identifikuar dhe te vjen konfirmimi direkt ne ate email.
   

Shpërndajeni këtë faqe