oroskopi

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga sweetangel86, 20 Oct 2012.

 1. sweetangel86

  sweetangel86 Forumium maestatis

  kush nga ju i beson oroskopite?
   
 2. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Une nuk i besoj fare,dhe nuk e degjoj kurr..
   
  sweetangel86 likes this.
 3. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Disa gjera me dalin dhe tverteta..por ngaqe kam kureshtje te madhe preferoj ta lexoj
   
 4. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Jo jo sjan tgjitha tverteta :)
   

Shpërndajeni këtë faqe