Përdhunoi dhe vrau një vajzë 11 vjeçare, ja si hakmerret turma e zemëruar

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Universal, 14 Mar 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Ky është momenti tronditës i një turmë e zemëruar, të cilët zhveshën dhe e lidhën duke e goditur deri në vdekje një njeri i cili ishte akuzuar për përdhunimin dhe vrasjen e një vajze 11-vjeçare.
  Në video shihet sulmi brutal ndaj 18 vjeçarit, i cili u godit deri në vdekje në praninë e një turme të zemëruar,
  Sulmi u zhvillua në në të njëjten shtet indian ku një përdhunues i dyshuar ishte rrëmbyer nga burgu dhe vrarë më herët këtë muaj.
  Ngarja ka ndodhur në fshatin Meluri në Nagaland të Indisë lindore, ku i dyshuari ishte lidhur me litar për një degë të pemës dhe ishte rrahur brutalisht për një orë derisa vdiq nga plagët e marra./Tetova


  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe