Përshëndetje me këngë

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga PrInCiPiEl, 25 Dec 2002.

 1. juxhoxhjaj

  juxhoxhjaj Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  Pershendes gjithe katunarin e albforumit me kengen-JE KATUNDARE LOZONJARE
   
 2. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 3. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Timi</div><div class="ubbcode-body">flm mi dreqe ja tani te pershendes me kte /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
  http://youtube.com/watch?v=Yd-Ez00WJ9U
  samantha fox i only wanna be with you </div></div>

  flm /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 4. juxhoxhjaj

  juxhoxhjaj Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  pershendes gjithe bjondet e forumit dhe i puth ku ato te duan fantazi kane me kengen Trix - Te Mbulofte Reja
   
 5. Timi

  Timi Valoris scriptorum

 6. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  Njones i esh rrit menja si shum na pershendetjet /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif

  Per ty .. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif

  http://youtube.com/watch?v=RwDf2DCX_1A
   
 7. Mortal

  Mortal Guest

  Re: Përshëndetje me këngë

  U pa puna, do e ndryshoj emrin ne 'Njona'.
   
 8. Timi

  Timi Valoris scriptorum

  Re: Përshëndetje me këngë

  Sheje mos u fut pa rrall ti moj se ti je e tharte si limantozi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif ate njonen /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 9. Mortal

  Mortal Guest

  Re: Përshëndetje me këngë

  E mire mire. Tu vyshken buzet si oshafet ne diell, nga te puthurat.

  Ujdise firmen se ke shume gabime, dhe te pershendes me:

  Natasha Bedingfield Vs Chicane - Bruised Water


  http://www.youtube.com/watch?v=G-PiDgAQ838
   
 10. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  Spo dim ke po /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif mo ... rremuje u be ne fakt /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif

  Per te dy ..

  Moonlight Sonata /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

  http://youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck
   
 11. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  Satin, flm.

  <center><object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BuoTuL1we_c"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BuoTuL1we_c" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object></center>
  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif

  http://www.youtube.com/watch?v=BuoTuL1we_c
   
 12. Timi

  Timi Valoris scriptorum

  Re: Përshëndetje me këngë

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif ishte ne fillim per Calin por meqe Sheja u be kaq njerezore /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif te me pershendeti (alla allah cka be vaki /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif ) po /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif edhe ate e perfitoj me ju pershendes ndet me kte
  http://youtube.com/watch?v=O4_ghOG9JQM
  John Lennon stand by me
  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif Cali
   
 13. Hellena

  Hellena Primus registratum

 14. Timi

  Timi Valoris scriptorum

  Re: Përshëndetje me këngë

  te flm yllo /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 15. juxhoxhjaj

  juxhoxhjaj Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  une pershendes te gjihte ata qe jane duke flirtuar ne plazh ose kudo me kengen-Patricia KAAS - La Vie En Rose dhe Carla BRUNI - Quelqu'un M'a Dit asnje nga keto nuk e di si perkthehen por jane te papara/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 16. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  x BLUE , /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif .

  http://www.youtube.com/watch?v=bGb7yji6-3Q

  -----------------------------------------------

  x SHIRAZ , /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif .

  http://www.youtube.com/watch?v=bSUGe-tVaJ4&mode=related&search=

  --------------------------------------------------

  x DAHLIA , /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif .

  http://www.youtube.com/watch?v=ejo3tMDhzVQ&mode=related&search=

  --------------------------------------------------

  x CALIENTE , /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
  http://www.youtube.com/watch?v=MNqYU3EiIok&mode=related&search=


  ...
  ..
  B. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 17. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

 18. Hellena

  Hellena Primus registratum

 19. Timi

  Timi Valoris scriptorum

 20. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Përshëndetje me këngë

  Per mikun tim Timin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
  Te kam zgjedhur nje kengeeeee .. qe lere lere

  ja shikoje ..lol

  http://youtube.com/watch?v=siBoLc9vxac
   

Shpërndajeni këtë faqe