Përshëndetje Të Nderuar Forumista/Usera

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga WORLD, 30 Dec 2019.

 1. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  Pershendetje te gjithve une jam @Aop Bisha Te Gjithe Forumistave dhe Userave ne Chat Nga zemra ju uroj te gjithve :)
  Gezuar Festen e Vitit te Ri 2020.
   
 2. cent

  cent Forumium praecox

  Po vjen 2021 ☺
   
 3. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  Viti 2022 Ka ardh
   

Shpërndajeni këtë faqe