PAMJE NGA POGRADECI

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga ReBeL, 25 May 2003.

 1. ReBeL

  ReBeL Primus registratum

 2. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]
  Nje pamje e bukur nga Pogradeci
   
 3. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Se kuptoje fare, perse nuk funksionon kjo foto?!?

  Po mqs nuk mund ta vendos, vizitoni kete faqe:
  http://pogradec.tripod.com/
   
 4. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 6. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 7. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 8. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 9. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 10. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 11. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  [​IMG]
  Shpresoj qe tani te funksionoj kjo foto.
   
 12. teab

  teab Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Thanx guys per idene dhe fotot. Do vdes per ate liqenin si shpirt. Se shpejti do kontriboj edhe une tek kjo faqe me disa foto personale.
  I loooooooove Pogradec...in the summer.. :wave:
   
 13. KESI_USA

  KESI_USA Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Weeeeeeeeeeeeeeeeeeee po ku ishe partiotooo/eeeeeee, me knaqe vallaj.. kam 3 vjet se kam pa pogradecin /pf/images/graemlins/laugh.gif vertet esht i bukur po ne vere ama se ne stinet e tjera.. nji ftyr 25 here ne dite e shef :goofy: , Sa per ne vere ahhhhh kena turista :devil: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. k_a1983

  k_a1983 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Ajo foto-ja, te cilen e kam vendosur se fundi nuk funksionon dot. Se kuptoje fare, perse nuk funksionon kjo foto?!?

  Po mqs nuk iu hapet ajo foto, vizitoni kete faqe:
  http://pogradec.tripod.com
   
 15. enkela

  enkela Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Tamam si ndonje fshat duket! Megjithate s'ke ci thua na ka rritur Pogradeci dhe do ta duam si do qe te jete!
   
 16. korcari12

  korcari12 Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  une jam korcar po kam jetuar 1vit resht ne pogradec duke mos llogaritur vitet e fundit qe shkoja c'do te djele per te bere plash (ne vere), faleminderit per fotografite se me nxore mallin ..
   
 17. kooli

  kooli Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Un kete vere kam vajtur per here te pare ne Pogradec dhe te them te verteten me ka peqyer jashte mase. Eshte nje nga qytet e vetme ne Shqiperi me nje bukuri aq te rralle sidomos po te beje nje xhiro bregut te liqenit ishte mrekullia vete. Un kam qene ne vere po me sa pash ne ato fotot me lart edhe ne dimer ku qytetet e tjere behen monotone e pergjumur, ai e ruan ate bukurin e tij karakteristike. /pf/images/graemlins/smile.gif :thumbsup: Te fala te gjith Pogradecareve qe jan krenar per qytetin e tyre. :wave:
   
 18. CoolAngel

  CoolAngel Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Fotografi fantastike! Faleminderit shume atij/asaj qe na i solli. Na keni nxjerre mallin. E kemi te bukur qytetin dimer e vere por per ta vizituar juve qe nuk jeni nga Pogradeci ju sugjeroj vetem gjate veres.
   
 19. Mongoose

  Mongoose Primus registratum

  Re: PAMJE NGA POGRADECI

  Syte me lot na i mbushe Rebel, faleminderit shume qe na i nxorre mallin per venlindjen.


  Shqipëri, o mëma ime, ndonëse jam i mërguar,
  Dashurinë tënde kurrë zemëra s'e ka harruar.

  Naim Frasheri
   

Shpërndajeni këtë faqe