"Panic atack" ,si mund te sherohet kjo semundje?

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga eis, 5 Dec 2004.

 1. lupi2

  lupi2 Guest

   
 2. lupi2

  lupi2 Guest

  si mund te kontaktojme per nje bisedim me te hollesishem...???
   
 3. egnen

  egnen Primus registratum

  Ndonje nr kontakti ?
   
 4. grande

  grande Primus registratum

  qysh muj met kontaktu
  vuaj nga i njejti problem flm
   

Shpërndajeni këtë faqe