"PAQJA"

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga GENIU$, 1 Jan 2011.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  "Kur doni paqe pergatituni per lufte"
   
  Drogba likes this.
 2. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Po kot nuk kane thene helenet se pas mbarimit te nje lufte,bej aleanca.
   
  joetisti_ and Romantik like this.
 3. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  PAQJA EGZISTON VETEM NE GOJE=FJAL=KURSE NE ZEMER URREJTJA
   
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sec mu kujtua nje shprehje e Ciceros, if you want peace you should prepare for war. Dhe po te marrim historine e njerezimt vetem 265 vjet ka patur ne paqe gjithe historia e njerezimit.
   

Shpërndajeni këtë faqe