PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Tironsi_NY, 13 Jul 2004.

 1. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  Hajde Partizon dum jo vetem Kup po dhe Kampionat biles dhe Kupen UEFA ta fitoni ket sezon. Sa per fillim i dru Tirones n SuperKupen e Shqipris.
   
 2. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  E ngjyr e kuqe
  e ngjyr dashnie
  e partizonit
  c'i paska hije

  :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband:
   
 3. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  neser kena neshjen me maltezet, nji 5-0 ishalla qe t shkojn per turizem n Malt pastaj.

  kuotat e bastvensave

  Fitore Partizanit 1 me 1.35
  Barazimi 1 me 4.5
  Fitore Maltezet 1 me 7.5
  :smash:
  /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: :thumbsup:
   
 4. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  Partizani - Birkirkara 4-2

  golat Bulku, Bylykbashi, Alcani, Bejzade

  Forca partizani na ndero dhe n Europ tani. Te dum n finale t UEFAs kunder Interit. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. disku

  disku UNI

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  Po Klodian Duro ka ik nga partizoni e? :confused: :confused:
   
 6. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  iku n turqi n mes t sezonit t kalum, tani esht n Bundeslig
   
 7. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  Partizani - Birkirkara 4-2
  [​IMG]
   
 8. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  si i genje partizani 4 veta per i herrr :eek:
   
 9. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  brazilioni i Partizonit, Brachini tu e driblu maltezin

  [​IMG]
   
 10. disku

  disku UNI

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  ju flet tirana....
  /pf/images/graemlins/laugh.gif Ej nigjova qe i kan hik shume lojtare .. :cry:
  Ama me Xhanin president skena per te bo na her hajer ne. :shrug:
   
 11. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: PARTIZONI - Legjenda e futbollit shqiptar

  kan ik ca kan ardh ca

  dy qe na erdhen Bulku me Kulin i pari beri gol i dyti mori i penallti.

  Mir e kena Xhanin, kta kriminelat kan pare /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe