Pazar makinash

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga shkopi, 2 Nov 2003.

 1. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Pazar makinash

  Mir bon qe nuk i ze bes , sepse ta kan me t'futme vlla. (T'paket jana ata qe mund te cilsohen si t'ndershem k'tu /pf/images/graemlins/shrug.gif . )
  Me sa shof paskeni bo pazar me leverdi /pf/images/graemlins/thumbsup.gif t'leverdis shume nje benz i tipit 200 (ka nje ngjashmeri afersisht te njete me 250 dhe harxhojn me pak se to)

  M'u m'ka ngel n'der 240.Para 5 vjetesh e ka pas mbajt plaku , tani u bene edhe 3 vjet qe e mbaj un. Si llamarin vetem disa pjese i ka te kalbura por eshte me i avancuar(modifikuar) s'e 240 e tjere.Nejse me shume perdor Renalut RAPID, me benzinë dhe pak ekonomike ..(tip pierino nqs e ke parasysh).

  Ket e kam me t'nigjume Ujko qe makinat kur i morin jasht shtetit nxjerrin pretekste t'tilla si: "Ket benz n'fillim e ka pas 1 plak ose ose ..ka 2 vjet qe nuk ka dal n'rrug t'gjermanise. dhe i fundit qe kjo makine mundt t'jet e dores dyt.
  K'to mund tjen veç fjale ku i dihet /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 2. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Pazar makinash

  Moira.. per k'to momente po flisja me lart! /pf/images/graemlins/devil.gif
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/devil.gif ...
   
 3. AutoKlasi.Com

  AutoKlasi.Com Primus registratum

  AutoKlasi.Com

  http://www.AutoKlasi.Com është tregu më i madh i automjeteve në internet për të gjith shqiptarët kudo që ndodhen!

  Faqja më praktike dhe me e thjeshtë që ofron shërbime cilësore dhe profesionale me qellim që klientët tanë, të përberë nga të gjitha shtresat e shoqërisë, të jenë gjithmonë të kënaqur. Në këtë mënyrë kompania jonë pretendon që të kursejë kohën dhe mundin e qytetareve duke i'u ofruar atyre informata të sakta dhe me shpejtësi maksimale drejt e në shtëpitë e tyre.

  Listoni pra automjetet tuaja ne faqen tonë, të gjitha shpejt, shqip dhe për më tepër krejt FALAS.

  Kontaktoni me ne nëpërmjet emailit tonë: info@autoklasi.com
  Nëse doni të reklamoni biznesin tuaj ne faqen tone kontaktoni
  nëpërmjet emailit: reklama@autoklasi.com
   
 4. MILIARDERI

  MILIARDERI Primus registratum

  Re: Pazar makinash

  O KODI DU TA SHOH NJEHERE UNE ATE MAKINEN
   
 5. MILIARDERI

  MILIARDERI Primus registratum

  Re: Pazar makinash

  ISHALLA TE JETE E MAJTSHME A KA KASETOFON APO NDONJE GJE ME TREGO PAK GJENDJEN E SAJ PO PATE MUNDESI OK LALE
   
 6. MILIARDERI

  MILIARDERI Primus registratum

 7. MILIARDERI

  MILIARDERI Primus registratum

  Re: Pazar makinash

  O KODI ADD E IMJA ESHTE DON007
  2HOTMAIL.COM BISEDOjme aty add shkruaje me te vogla pa hapsire
  me trego pak gjendjen e makines nga mrena
   
 8. leopardi

  leopardi Guest

   
 9. diabolik

  diabolik Primus registratum

  ej a mgjeni nji seat leon fr 2.0 naft i 2008 me dogan?
   

Shpërndajeni këtë faqe