Pune Pedagoge per Bazat e Autmatikes dhe Mekanik e Aplikuar

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 2 Jan 2015.

  1. admin

    admin Guest

    Duhet te plotesoje keto karakteristika: – Te kete mbaruar Shkollen e larte per Inxhinieri. – Te ket eksperienc pune ne mesimdhenje. ___________________________________ Cel. 0692360897

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe