per c'fare e quani veten"maniake"????

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga GENIU$, 5 Dec 2010.

 1. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  E pra , tamAn manjake e semure :p
   
 2. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Rast per tu kuruar???? :p
   
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Take me shopping :p
   
 4. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Fol shqip te kuptojme edhe ne anglezet :p
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 5. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Jam maniakja me fame-keqe per sa i perket kafsheve! Nqs shoh nje mace/qen ne rruge do ndalem 2ore duke e puthur/perkedhelur.. Sikur te mos mjaftonte duke ja ber "piss piss - kucc kucc" i afroj ne lagje. Mengjes per mengjes ata me hidhen nga koka sepse presin ushqimin e tyre, madje madje secilit prej tyre u kam ven nga nje emer ushqimi, ku Qeni im i preferuar eshte padyshim"Byreku"! :)
   
  scadarsko likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  une nuk do vija ke ti per dreke apo darke,se kam frige se do me serviresh byrek me mish grire te atij bubi byreku!
   
  Almaa'95 and IL__SANTO like this.
 7. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Looooool. Une i vetpropozohem te me mbaje si kafshe shtepiake :p
   
  Almaa'95 likes this.
 8. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Byreku eshte i preferuari! Nk e bej kurban per asnje mysafir, aq me pak per ty
   
  scadarsko likes this.
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Qe ketej e tutje ti do te jesh: Trileçja !
  Welcome home Trileçe
   
 10. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Ca dmth trilece mi??? Se mos osht ndonje fjale porno.
   
  scadarsko likes this.
 11. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Embelsire.. Nejse, nk te shkoka ky emer se s'qeke i embel fare!!
   
  scadarsko likes this.
 12. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Sjam i embel??? Une edhe grupin e gjakut e kam Cokokrem. :p Thjeshte nuk e njof kete embelsiren qe the ti :D
   
  scadarsko and Almaa'95 like this.
 13. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Sa te rrosh do mesosh ;)
   
 14. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Flm per iluminimin qe me dhe ne fushen e embelsirave. Tani mund te them se ndihem i realizuar. :D
   
 15. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Te thuash c'eshte trileçe eshte njesoj si te thuash c'eshte gjiza, mkupton?! Gabim i rende :)
  Por falendero Zotin qe n rrugen tende kalova une e tn jeta jote sdo jet me njesoj LooL :p :p
   
 16. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Qyqa qe kur trilece qenka bo embelsire internazionale??? Ketu ne USA nuk ekziston.
   
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  OK, fitove ti!!
  P.s gjths vazhdoj e mendimit qe ate emer se meriton :p :p
   
 18. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Motivi pse jo?? Apo dhe IDE siperfaqesore. :) Nejse
   
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Pershtypja e pare! Qofsha e Gabuar..
   
 20. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Shume e habiteshme. Pa njohur etiketon njerezit??? :eek:
   

Shpërndajeni këtë faqe