Per cilen makine votoni?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Daniel H, 27 May 2006.

 1. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  epo edhe ne çfare te bejme tjeter mos patem mundsi te ikim neper shkolla ???

  une Benz votova dhe benz do ngelem edhe per shume kohe besoj
   
 2. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  peugeot feline

  [​IMG]
   
 3. jimmy84

  jimmy84 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Mercedes.
   
 4. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Edhe une per Ford votoj, apo jo Ujku? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Po, po jo per ate Ford!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Hmmm, une isha ne medyshje midis Mercedesit (e keni vene re qe ne gjithe boten i thone Mercedes, ne Shqiperi i thone Benz /pf/images/graemlins/confused.gif) dhe Roverit, makine qe me pelqen shume.
  Ne votimin final ndikoi fakti qe Roveri ka falimentu aktualisht. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Mercedes-Benz /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 5. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  MLK makin ka pas Aleksander Meksi pasi i mbaroi mandati, nje breshk te marume me targa RSh, /me qesh me lot /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Une votova per Alfa Romeo meqe kam nje te tille ne perdorim deri tani /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  mini cooper
   
 8. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Mercedes Se o Mbreti.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Per cilen makine votoni?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Tani une duhet te votoja per Land Roverin ....

  [/ QUOTE ]

  [​IMG]

  brrrrum Lare brrrruuuuuum. mu m'qa shpirti permjes qe i kaloj afer. nuk maj men sa here kam myll syte e e kam perkedhel /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  une votoj per kete, se e parkoj ne korridor te katit te 6-te /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]
   
 11. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Per cilen makine votoni?

  hahahahahahahahahahaha

  une votoj per ket bomben PEUGEOT 908 RC

  [​IMG]
   
 12. krisa

  krisa Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  BMW njishi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. vieux_et_moche

  vieux_et_moche Primus registratum

 14. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  E sapo fotografuar ne garazhdin tim personal /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]
   
 15. NikaAhmet

  NikaAhmet Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  AAAAApstenojjj.
   
 16. Guest

  Re: Per cilen makine votoni?

  Un do votoja per Ferrarin por nuk e ka emrin ne votim /pf/images/graemlins/idea.gif

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 17. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  per volkswagen votova une /pf/images/graemlins/laugh.gif.sidomos phaeton dhe touareg jane 1 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. HUMER

  HUMER Primus registratum

 19. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Buggati /pf/images/graemlins/idea.gif

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 20. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  O po votoni per keto makina qe keni ndonje shans per t'i ngare ne dite me diell, pa "endrrat" lijani gjumit.
   

Shpërndajeni këtë faqe