Per cilen makine votoni?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Daniel H, 27 May 2006.

 1. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Shif re bullonat e tuja /pf/images/graemlins/tonguee.gif ,
  liri germash dhe votash ktu.
   
 2. HUMER

  HUMER Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  O po votoni per keto makina qe keni ndonje shans per t'i ngare ne dite me diell, pa "endrrat" lijani gjumit.

  [/ QUOTE ] UN PER VETE KESHTU SIC THOT EBM KOM VOTU
   
 3. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  O po votoni per keto makina qe keni ndonje shans per t'i ngare ne dite me diell, pa "endrrat" lijani gjumit.

  [/ QUOTE ] UN PER VETE KESHTU SIC THOT EBM KOM VOTU

  [/ QUOTE ]

  Kurse un votoj te kunderten qe thote EBM /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 4. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  <font color="red"> Lamborghini ... makine e rralle kjo .. and the dream goes on ....</font> /pf/images/graemlins/grin.gif

  [​IMG]
   
 5. Punitive

  Punitive Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Une votova Mercedes-Benz, si mbretin e rrugeve (sidomos ato shqiptare)!
   
 6. Caldera

  Caldera Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Une votoj per Audi A6 /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

  Nje here i dhash dhe ja merte dhe avjonit ne autobahn...... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 7. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  [​IMG]
  ketij Rollsit nuk ja merr asnje makine...
   
 8. juxhoxhjaj

  juxhoxhjaj Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  nuk e di pse ndodhe kjo por asnje nga keto makina skam parre ne rruge,une po behem me njerezor dhe mendoj se makina me e mire eshte nje Jaguar i perdorur i viteve 90 cfaredolloj modeli rendesi ka marka Jaguar por edhe cmimi eshte teper i lire
   
 9. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  [​IMG] /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/crazy.gif


  [​IMG] /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/crazy.gif
   
 10. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  [​IMG] /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/crazy.gif
   
 11. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  FORD , sigurisht.

  [​IMG]
  Ford Mustang , '65 .

  aj totalli llav it!!!
   
 12. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Per cilen makine votoni?

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body"> Opel
  0 0%
  Renault
  0 0%
  Citroen
  0 0%
  Rover
  0 0%
  Honda
  0 0%
  Chevrolet
  0 0%
  </div></div>
  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/shocked.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/rolleyes.gif
  asnje vote per kto markat?!

  audi TT /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif
   
 13. ismaili

  ismaili Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Per mendimin tim makine si benci ska. Kushton pak por ja vlen.
   
 14. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Se di pse por k'to kohet e funit nje Range Rover m'esht bo obsesion, m'pelqejn jashte mase. Ne nentor u bo tek piramida nje panair, c'te shifsheee...me t'ik truni venit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cool.gif lloj-llojshmeri
  Rangers-ash, nga me t'bukrit. (kishte dhe makina t'tjera t'bukra nuk e perjashtoj)

  [​IMG]
   
 15. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Per cilen makine votoni?

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 16. TheWanderer

  TheWanderer Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Makine, vetem nje eshte, te tjerat jane kerre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  [​IMG]
   
 17. Piccolina

  Piccolina Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  mmmmmmmm, ai Range Roveri, edhe mua me pelqen. Ia kam marre njehere nje te tille xhiro nje shokut te babit, dhe wow!!!
   
 18. nirvana_m

  nirvana_m Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  bmw
   
 19. FutjaKot

  FutjaKot Forumium praecox

  Re: Per cilen makine votoni?

  BMW the best ever!
   
 20. `AsD`

  `AsD` Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  bmw
   

Shpërndajeni këtë faqe