Per cilen makine votoni?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Daniel H, 27 May 2006.

 1. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Per cilen makine votoni?

  [​IMG]

  Audi Q5
  prezantimi ne fund te vitit.
  (edhe ne Shqiperi!)
  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif
   
 2. Desdemona

  Desdemona Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Mos eshte Q7 more..

  une jam per BMW X6
   
 3. Albmarket

  Albmarket Primus registratum

  Re: Per cilen makine votoni?

  Revista e vetme qe reklamon Automjete & Prona per shitje si ne reviste edhe ne website.Te gjitha reklamat jane me foto.


  Asnjehere nuk ka qene me e lehte per ju te shisni apo te bleni makinen dhe banesen tuaj .

  Revista eshte e perdyjaveshme dhe shitet ne te gjitha pikat e shitjes vetem per 100 leke.

  Revista Albmarket
  tel/fax 042256372
  cel 0694023444/0694023445
  email info@albmarket.net
  web http://www.albmarket.net
   
 4. mirdita

  mirdita Papirus rex

 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Qenka postim i hershem iky.... Por sa bake per me punu gratis me police ...
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Bugati Veyron :)
   
 7. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Phaeton
  BMW
  Audi
  Apo duhet vetem nje?Anyway si ndaj dot si ndaj :-D
   
  Universal and guestman like this.
 8. guestman

  guestman Forumium maestatis

  nuk dashke gjo hic ti goce ;)
   
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  [​IMG]

  pervec kesaj nuk preferoj tjeter makine ,tjerat jan kot!
   
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  dhe kjo nuk eshte keq.....

  [​IMG]
   
 11. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  audi a7....miks i sportivitetit me komoditetin, elegances me seriozitetitn, konsume ekonomike dhe nje performance perfekte...
   
 12. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  [​IMG]

  Vota ime , BMW.
   
  Balahk and Lisa like this.
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ferrari vota ime.
   
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Audi :D
   
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Makinat jane nje ndergjerat qe dua me shume.
  ferrari :)
   
 16. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ndonjehere nje shetitje me makine, te ndihmon ti largohesh te pakuptimtes, mendimeve te teperta, te gjesh qetesi. Ja perse e dua edhe une!
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ndonjehere ecjet me motor,te bej te marresh nje super adrenaline :)
   
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Se di..
   
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Provoje
   
  Solaris likes this.
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Shpresoj.
   

Shpërndajeni këtë faqe